Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nejhorší potraviny roku 2016
aktualizováno 04.01.
nehorší potraviny roku 2017

Odporné potraviny prodávaly loni i velké řetězce! Nemáte je doma?

Také v uplynulém roce jste mohli na pultech obchodů narazit na potraviny, ze kterých se zvedal žaludek. Někteří prodejci totiž neváhají nechat v prodeji i takové jídlo, do kterého už se pustila plíseň. Web Vitalia.cz sestavil přehled nejhorších potravin za uplynulý rok.

Dopravní nehoda - ilustrační 2
aktualizováno 01.01.
Bilance roku 2017

Řídíme líp! Na českých silnicích zemřelo nejméně lidí v historii!

Rok 2017 se zapíše do statistik dopravních policistů jako jeden z nejméně tragických, v počtu usmrcených lidí při dopravních nehodách. Na silnicích zemřelo 508 lidí, což je nejméně od roku 1961, tedy od doby, kdy se takové statistiky vedou. První den roku 2018 ale na tato čísla nenavázal.

Puff Diddy, Beyonce, J. K. Rowlingová, Cristiano Ronaldo
aktualizováno 30.12.
Žebříček boháčů

Celebrity sčítají letošní zisky. Tyhle vydělaly největší balík!

Světové magazíny už tradičně zveřejňují ke konci roku žebříčky nejlépe vydělávajících zpěváků, herců, sportovců a spisovatelů. Kdo si za rok 2017 přišel na astronomické částky? Tady je přehled!

Prásk.tv píše:

Craig Hamilton-Parker
čtěte o tématu rok 2017 na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Svatby roku 2017
29.12.
galerie vyberte nejhezčí nevěstu

Slavné svatby roku 2017: Dojemné obřady i tajné veselky! FOTO

Rok 2017 byl bohatý na svatby a své "ano“ si řeklo i mnoho hvězd jak z Česka, tak zahraničí. Akcí roku byla bezpochyby téměř královská svatba sestry vévodkyně Kate, velmi probíranými událostmi byly ale i sňatky moderátorky Adély Banášové a Viktora Vinczeho, premiéra Andreje Babiše nebo zpěvačky Ewy Farne.

Spadený tank na D35 - 2
aktualizováno 28.12.
Úsměvné výjezdy

Záchrana reklamní cedule i tank na dálnici. Kuriózní zásahy hasičů

Práce hasičů je většinou velmi namáhavá a také zodpovědná. Aby také ne, když denně zachraňují životy. Občas se ovšem i tito hrdinové ocitnou u kuriózních či úsměvných situací. Zde jsou některé z nich.

Nejzajímavější snímky TN.cz za rok 2017
24.12.
galerie připomeňme si

Nejlepší fotky roku 2017: Tygřata, nahá výstava i salto na motorce

Za rok 2017 se toho událo opravdu mnoho. Každý den zachycuje pro web TN.cz dění kolem nás fotograf Jakub Deml. Většina fotografií obsahuje politiky, sportovce nebo každodenní události. Pojďte se s námi ale podívat na výběr těch spíše neobvyklých!

Nejšílenější dětská jména
16.12.
přehled bizarní výběr

Mango, Mars i Rolex. Tato šílená jména rodiče vybrali svým dětem!

Vybrat jméno pro dítě není vůbec jednoduché. Bude ho nosit celý život - tedy pokud nebude tak šílené, že si ho později raději změní. Většina rodičů se proto tohoto úkolu zhostí zodpovědně, u některých jmen ale člověk musí přemýšlet nad tím, proč se miminku chtěli tatínek s maminkou pomstit.

Změny v roce 2017
03.01.
co bude jinak

SOUHRN: Co se v roce 2017 mění pro řidiče, rodiny, děti i v krajích?

Začátek nového roku je vždy spojen s řadou změn, ty se Česku nevyhnuly ani letos. A dotknou se všech - od dětí až po důchodce. Přečtěte si, co bude letos jinak.

Přehled státních svátků a prázdnin
03.01.
velký kalendář

Kdy si vzít v roce 2017 dovolenou? Velký PŘEHLED svátků a prázdnin

Dní, kdy nemusíme do práce a děti do školy, není za rok mnoho - v České republice máme státních svátků celkem 13. Dobrou zprávou je, že v roce 2017 jich připadá na víkend daleko méně než letos.

Numerologie
02.01.
Věštění z čísel

Předpověď numeroložky: Tohle nás čeká v jednotlivých měsících!

Rok 2017 by podle numerologů měl být plný příležitostí. Součet čísel totiž dává jedničku, která znamená nový začátek. Po roce konců a zametání před vlastním prahem nás tedy čeká veselejší etapa života.