Peníze

Celebrity sčítají letošní zisky. Tyhle vydělaly největší balík!

Světové magazíny už tradičně zveřejňují ke konci roku žebříčky nejlépe vydělávajících zpěváků, herců, sportovců a spisovatelů. Kdo si za rok 2017 přišel na astronomické částky? Tady je přehled!

Na prvním místě najdeme amerického rapera Diddyho, který dokázal za poslední rok vydělat v přepočtu téměř 3 miliardy korun, a to hlavně díky spolupráci se značkou oblečení a alkoholu.

Nad hranici sto milionů dolarů se dostala i popová diva Beyoncé. Se dvěma a čtvrt miliardami korun se tak dostává na druhé místo.


Související obsah

Do první trojky se probojovala spisovatelka J. K. Rowlingová, která díky příběhům o Harrym Potterovi utržila něco málo přes dvě miliardy. A to jen za poslední rok!

Sportovcem, který vydělává nejvíce, je už několik let fotbalová hvězda Realu Madrid Cristiano Ronaldo. Za rok 2017 mu na účtě přistála částka 95 milionů dolarů - což je v přepočtu více než 2 miliardy korun a to i díky spolupráci s módní oděvní firmou - té se portugalský rodák upsal na zbytek života.


Související obsah

Jen pro zajímavost - náš nejlépe vydělávající hokejista Jakub Voráček si letos v NHL vydělal 322 milionů korun! Abyste příliš nezáviděli - částka se mu po odečtení daní, pojištění a poplatků agentům výrazně ztenčí. I tak se ale s takovými penězi dá pořídit leccos.

pez, Simona Slavíčková, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chorvatský prezident je proti vstupu Finska a Švédska do NATO

Chorvatský prezident Zoran Milanović chce požádat chorvatského zástupce v NATO, aby země hlasovala proti vstupu Finska a Švédska do NATO. Řekl to stanici N1 TV. Záhřeb by podle něj měl uplatňovat právo veta do doby, než bude v sousední Bosně schválena volební reforma, která by usnadnila bosenským Chorvatům volit své zástupce do vedoucích funkcí. Vláda Andreje Plenkoviče ale se svým prezidentem nesouhlasí. Milanović podle premiéra zastává proruské postoje.

Píše se na Deník.cz