Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Čtyřnohý hrdina

Pes vyhrabal dítě, které rodiče pohřbili zaživa! Mysleli, že zemřelo

Rodiče se domnívali, že nedávno narozený chlapeček náhle zemřel. Byl studený a nehýbal se, proto ho pohřbili v lese za vesnicí. Miminko ale přežilo! Zachránil ho pes, který dítě pod zemí zřejmě cítil.

Rozzuřený pes
Aktualizováno 16.5. 2017 14:35
brutální napadení

Ženu na Opavsku pokousal do krku velký pes, bojuje o život!

V kritickém stavu byla v úterý dopoledne převezena do nemocnice 72letá žena z Opavska, kterou napadl velký pes. Žena měla vážná poranění v oblasti krku, musela být uvedena do umělého spánku.

galerie

GALERIE: Tenhle pes si myslí, že je kočka. Nejradši je na střeše

Hucklebery je zlatý retrívr. Má jen jednu zvláštnost - nejraději tráví čas na střeše domu. Došlo to tak daleko, že se jeho majitel musí neustále bránit, aby ho někdo nezachraňoval.

Prásk.tv píše:

Pes ve studiu
čtěte o tématu pes na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlicí gramotnost: Chystáte se kupovat nemovitost? Finance plánujte s předstihem

Bydlet ve svém a dostatečně zabezpečit do budoucna sebe a své děti je takovým životním evergreenem.

Hrozné trápení

Fence zabili majitele, pět let byla přivázaná. Ukousla si packu

Neskutečné trápení si prožila fenka Treya. Jejího majitele zavraždili. Fenka zůstala uvázaná za opuštěným domem dlouhých pět let. Řetěz jí postupně způsobil strašné zranění. Aby se osvobodila, ukousla si Treya vlastní packu!

pes vs. strom

Kuriózní vandalství: Pes okousal strom, majitele hledá policie

Záhadné poškození stromu řeší radnice Prahy 5. Před Kostelem svatého Václava kdosi zničil vzrostlý strom. Vypadalo to na dílo vandala, ale ukázalo se, že strom zničil pes. Pomáhala mu v tom trojice lidí. Hledá je policie.

foto střet pejskařek

Při drsné nehodě tří řidiček zemřel pes! Ženy jsou zraněné. GALERIE

U Ohučova na Domažlicku se v úterý srazila auta tří řidiček, z nichž dvě převážely psy. Při nehodě zemřel pyrenejský horský pes, další se zranil. V péči lékařů skončily i tři ženy.

Týrana štěňata
Aktualizováno 9.5. 2017 22:40
byznys množíren

Český veterinář pašoval skoro 50 polomrtvých štěňat. Chytili ho

Ilegálnímu převozu a prodeji dvaačtyřiceti zubožených štěňat náhodně zabránila německá policie. Zadržela při tom i jejich pašeráka, kterým - jak se ukázalo - byl český veterinář. Muž štěňata převážel do Belgie a je vyšetřován pro porušení zákonů na ochranu zvířat. O případu informovala německá média.

Nejnovější trendy ze světa domácích mazlíčků
Aktualizováno 7.5. 2017 13:48

KOŘENÍ: Nejnovější trendy ze světa domácích mazlíčků

Kdo chce držet krok s módou, ten nesmí chybět na americkém Expu pro zvířecí mazlíčky všeho druhu. Nikde jinde na světě totiž nenajdete větší koncentraci všeho, co nesmí chybět třeba modernímu psovi.

Justiční oříšek

Jezevčíka zbil násadou motyky. Týrání? Soudy se neshodnou

Zbití psa dřevěnou násadou od motyky rozdělilo české soudy. Zatímco podle jednoho šlo o týrání a útočníka potrstal podmínkou, druhý ho viny zprostil s tím, že nešlo o trestný čin.

Děsivý útok

Kluk (5) lezl přes plot pro míč, potrhala ho psí smečka! VIDEO

Nevinná hra pětiletého chlapce se za několik vteřin změnila v zoufalý boj o život. Ve chvíli, kdy chlapec přelezl plot, aby si došel pro zakopnutý míč, vrhla se na něj smečka divokých psů.