Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Heidi Janků
10.10.
šokující odhalení

Heidi čeká přírůstek do rodiny! Pochlubila se fotkou z ultrazvuku

Zpěvačka Heidi Janků má za sebou smutný rok. Přišla o dobrou přítelkyni Věru Špinarovou i milovaného manžela Ivo Pavlíka. Teď se ale konečně má na co těšit. Na facebooku se pochlubila fotkou z ultrazvuku.

Hasiči zachránili psa uvízlého ve skalách
09.10.
pejsek přežil

Pes se vysmekl majitelce a uvízl ve skále! Zachránili ho hasiči

Profesionální hasiči z Turnova mají za sebou úspěšný zásah. V Klokočských skalách vyprošťovali psa, který se na procházce vysmekl majitelce a zřítil se na nepřístupné místo do hloubky šesti metrů. Akce byla velmi rychlá. Třináctiměsíční fenka byla po necelé hodině zpátky u majitelky.

Písek
08.10.
Neuvěřitelný objev

Pejskařka zažila obrovský šok: Její fenka na pláži našla genitálie!

Opravdu nechutné ráno zažila pejskařka Julie, která na pláži venčila svou fenku. Nechala ji volně pobíhat, pak si ale všimla, že Molly v písku něco našla. Zůstala naprosto šokovaná a nález hned ohlásila pobřežní stráži.

Prásk.tv píše:

Heidi Janků - 1
čtěte o tématu pes na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme

Udělali byste rádi vaše okolí ještě zajímavější a rádi byste navíc podpořili nějakou neziskovou či příspěvkovou organizaci, která se snaží pomáhat lidem? V tom případě se s námi zapojte do programu - Vy rozhodujete, my pomáháme!

Záchrana psů před hurikánem
22.09.
krásné gesto

Žena hrdinka: Před hurikánem Maria zachránila 400 psů a koček

Sali Gear měla v plánu osvobodit 140 psů a koček z Karibských ostrovů. Zorganizovala sbírku, díky které pro ně zajistila leteckou přepravu. Nakonec před ničivým hurikánem osvobodila 400 zvířat.

Pes odhalil rakovinu
22.09.
zvířecí zachránce

Slepý pes zachránil paničku! Vycítil, že má rakovinu kůže

Australanka našla nádor na své ruce, protože její pes neustále olizoval pouze jedno místo. Podle lékařů právě díky zvířeti přišla na nemoc v počátečním stádiu.

Rodině vyhořela kuchyně. Požár způsobila fenka! - 3
aktualizováno 18.09.
Kuriózní nehoda

Pes packou zapnul jeden z vařičů. Majitelům shořela část kuchyně

Hasiči z Vodňan na Strakonicku zasahovali u požáru, který způsobila dvouletá fena. Pes packou zapnul jeden z vařičů, od kterého chytila část kuchyňské linky.

Zachráněný pes
15.09.
GALERIE začal jíst

Pes odložený u útulku je na tom lépe. Z krku mu vyčistili litr hnisu

Majitel se zbavil svého nemocného psa tak, že ho přivázal k děčínskému útulku. Pejsek kvůli hnisu v krku, pravděpodobně abscesu, trpěl bolestí. Už má za sebou návštěvy u veterináře a jeho léčba je na dobré cestě. "Zavrtěl ocáskem," raduje se útulek.

Nemocného psa někdo uvázakl u útulku
aktualizováno 14.09.
odporný čin

Majitel se zbavil nemocného psa. Uvázal ho u útulku a utekl

Majitel zřejmě nechtěl platit za léčbu abscesu, který se psovi udělal, a zvířete se rozhodl zbavit. V noci ho přivázal k útulku v Děčíně a zmizel. Zvíře muselo kvůli obrovské bouli u tlamy dlouho trpět.

Pes roztrhal svého majitele před štábem BBC
13.09.
smrt při natáčení

Pes snědl feťákovi drogy, a pak ho v záchvatu roztrhal a zabil

Drogově závislý muž se účastnil natáčení dokumentu televize BBC. Během natáčení se stala velká tragédie - pes svého majitele usmrtil před zraky televizního štábu. Zvíře mělo v těle osminásobek dávky drogy, kterou by užil člověk.

Muž ubližoval psovi svého souseda
09.09.
nepochopitelné chování

Muž útočil na psa souseda! Stříkal ho pepřovým sprejem do očí

Konflikt dvou pejskařů na Mikulovsku skončil trestním oznámením. Jeden z nich si pořídil pepřový sprej a pravidelně ho stříkal na psa za plotem. Jeho majitel si myslel, že je zvíře nemocné, dokud si ovšem nedal k plotu skrytou kameru. Pachatele pak natočil přímo při akci.