Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž, co umlátil jorkšíra k smirti
dnes 18:06
týrání zvířete

Muž měl ubít sousedovi jorkšíra! Majitel se trestu bohužel nedožil

Podmíněný dvacetiměsíční trest dostal v úterý u Okresního soudu ve Zlíně muž, který loni v dubnu brutálním způsobem zabil fenku jorkšíra, která patřila jeho sousedovi. Podle odborných posudků umíralo zvíře ve velkých bolestech.

Argentinská doga
aktualizováno 16.02.
napadení psem

Na stařenku se vrhla ohromná doga, žena zemřela v nemocnici

Stařenka, kterou ve středu v obci Pihel pokousala argentinská doga, v pátek v českolipské nemocnici zemřela. Policie nyní zjišťuje, zda je smrt v přímé souvislosti se zraněním od zvířete. Ženu pes pokousal v obličeji, na temeni hlavy, na nohách i na rukách.

Pes trhá srnu na sjezdovce mezi lyžaři
aktualizováno 11.02.
video rakousko

Pes na sjezdovce roztrhal srnku, českou majitelku stíhají úřady

U sjezdovky v rakouském lyžařském středisku minulý týden o víkendu napadl surovým způsobem volně pobíhající husky srnku. Zvíře ošklivě poranil. Majitelkou psa je šestadvacetiletá Češka. Video se okamžitě rozšířilo po sociálních sítíích, majitelka sklidila za svou nezodpovědnost kritiku.

Prásk.tv píše:

Pes Norbert - 1
čtěte o tématu pes na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Snídaňové štěně
04.02.
jak se jmenuje?

Nové snídaňové štěně už má jméno! Rozhodly o něm tisíce lidí

Nové snídaňové štěně už má jméno. Rozhodli jste o něm vy, diváci televize Nova. Německý ovčák, ze kterého se postupem času stane policejní pes, se bude jmenovat Ozzy.

Záchrana psa na Pardubicku - 3
aktualizováno 03.02.
Úspěšná akce

Pes se propadl do díry plné vody. Hasiči se k němu museli prokopat

Kvůli psovi uvíznutému v díře se rozjela v neděli záchranná akce v Horních Ředicích na Pardubicku. Do dva metry hluboké díry musel slézt jeden z hasičů a nešťastné zvíře vynést na povrch.

Smutný pes
03.02.
Nová dimenze nevkusu

Třpytivá psí varlata: Majitelé psů volí bizarní estetickou úpravu

Znepokojivý trend se začal objevovat mezi některými majiteli psů. Zřejmě jim přijde, že šourek jejich čtyřnohých svěřenců není ve své přirozené podobě příliš reprezentativní. Proto jej neváhají ozdobit různobarevnými třpytkami, a co hůře, o výsledný výtvor se podělí na sociálních sítích.

Dívka zveřejnila video, kde bije psa 2
31.01.
nic se nestalo

Dívka na videu bila psa, hrozili jí smrtí. Podle policie je to v pořádku

Policie se ujala případu holčičky, která na videu mlátila psa. Zatímco sociální sítě, na kterých se video objevilo, zaplavila vlna kritiky a pobouření, policie neshledala na videu nic závadného.

Týraný Ronny má novou rodinu - 4
aktualizováno 31.01.
Trápený Ronny

Ronny kvůli týrání přišel o oko, majitel psa si vyslechl rozsudek!

Děčínský okresní soud poslal ve čtvrtek na jeden a tři čtvrtě roku do vězení majitele psa Ronnyho. Zvíře kvůli brutálnímu týrání přišlo o jedno oko i zuby. Souzený mladík se proti trestu "natvrdo" okamžitě odvolal.

Záchrana psa z nory na Plzeňsku - 1
aktualizováno 30.01.
Záchrana

Pes uvázl v noře, lidi zburcoval štěkot jeho kamaráda! FOTO

Hasiči z Plas poblíž Plzně před středečním polednem vyjížděli zachraňovat menšího psa, který uvízl v noře, do které se propadl. Lidi v okolí zburcoval štěkotem druhý pes, který byl poblíž.

Snídaňové štěně 2
aktualizováno 29.01.
Snídaňové štěně

Snídaně s Novou má nové štěně! Jméno mu vyberete vy. ANKETA

Do pátku mají diváci Snídaně s Novou čas rozhodnout, jak se bude jmenovat "snídaňové štěně 2", tedy pes, jehož první krůčky mohou sledovat v ranní show TV Nova. Do užšího výběru postoupilo šest jmen. Jak se štěně bude jmenovat, rozhodnete v hlasování na TN.cz!