Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nebezpečné návnady v Jaroměři
11.10.
týrání zvířat

Nebezpečné návnady! Pes našel pečené žebro plné šroubů

Neznámý pachatel v Jaroměři nedávno poházel návnady z pečeného vepřového žebra, do kterých napíchal šrouby. Všímavá majitelka naštěstí svého psa zastavila, než se stihl zranit. Na místě bylo návnad hned několik.

Bezdomovec
11.10.
týrání zvířat

Žebrák s sebou tahal roztomilé štěně, psa měl ale surově bít!

Další případ týrání zvířat řeší pražští policisté i strážníci. Cizinec, který žebral v centru metropole, měl u sebe malé štěně, které měl podle svědků surově mlátit. Když ho kontrolovali strážníci, pes se při každém pohybu ruky žebrajícího muže celý roztřásl. Muž byl proto omezen na svobodě.

Harry a Meghan
04.10.
Krásná zpráva

Harry potvrdil radostnou novinu! Meghan už se vyjádřila ke jménu

Princ Harry prozradil, že si s manželkou Meghan pořídili pejska. Spolu s bíglem, kterého má vévodkyně z dřívějška, se tak starají už o dva psy. Oblíbený královský pár zprávu potvrdil na návštěvě svého hrabství Sussex.

Prásk.tv píše:

Reportérka Julie Wilson zachránila psa
čtěte o tématu pes na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Milionářka Petra: V Sazka Hrách vložila pětistovku a vyhrála 1 500 000 Kč!

Životní a triumfální jízdu zažila v minulých dnech hráčka Petra. Na svůj účet v online Sazka Hrách vložila pět set korun a během několika dní peníze rozmnožila na neuvěřitelných 1 500 000 Kč!

Adopce chrtů
03.10.
STŘEPINY

VIDEO: Krutý osud dostihových chrtů: Když nevítězí, čeká je smrt

Chrti jako spotřební materiál. Oblíbená zábava, co ročně stojí život desítky tisíc irských a španělských chrtů. Existují ale české organizace, které dávají desítkám z nich každý měsíc druhou šanci na život.

Lidé v pražských Strašnicích se bojí chodit venčit své psy
aktualizováno 02.10.
Brutální útok na zvíře

Strach ve Strašnicích: Po útoku na psa se lidé bojí o své mazlíčky

Strach cloumá pražskou čtvrtí Strašnice. Včera ráno tam neznámý pachatel měl pořezat psa. Lidé se teď bojí o svá zvířata.

Pejska Charlieho údajně někdo pořezal
aktualizováno 01.10.
Případ ze Strašnic

Při venčení nám pořezali pejska, pláče Kristýna! Vyšetřuje to policie

V pražských Strašnicích měl v pondělí ráno neznámý mladík pořezat psa. Podle majitelů šlo o muže, oblečeného v černém. Za informace, které povedou k dopadení pachatele, nabízí odměnu oni sami i starosta Prahy 10.

Vtipné fotky psů žebrajících o jídlo - 22
01.10.
novinka v usa

Boje o mazlíčky končí! Soudy je při rozvodu budou dělit jako děti

Že soudy při rozvodovém řízení rozhodují o dětech, je obvyklé. Ale o domácích mazlíčcích? Od prvního ledna budou v soudy v Kalifornii ve Spojených státech se psy a pravděpodobně i s kočkami jednat téměř jako s členy rodiny.

Nemocný pes
25.09.
Domácí mazlíček

10 nejběžnějších onemocnění psů. Netrpí jimi i ten váš? PŘEHLED

Mít doma psa je pro lidi radost, ale i starost v případě, pokud jim onemocní. Tým PetExpert zveřejnil na základě provedené analýzy 10 nejběžnějších onemocnění u psů, mezi které patří například průjem, onemocnění zubů nebo artritida. Na co by si lidé měli dát pozor a jak nemoci rozpoznat?

Domácí mazlíčci
18.09.
jak tomu zabránit?

Je jen tlustý, nebo už obézní? Takhle to u mazlíčka poznáte

Všimli jste si, že váš domácí mazlíček nabírá na kilech? Raději to nepodceňujte. Obezita může být pro zvířata nebezpečná stejně jako pro lidi. Mohou mít vážné zdravotní potíže. Například u koček hrozí ztráta mobility a sklon k diabetu, prozradila ve Snídani s Novou veterinární doktorka Markéta Bosáková.

Záchrana psů před hurikánem Florence
17.09.
Hurikán Florence

Rodinu zachránili díky tweetu, psi se málem utopili v kotcích

Vyděšené a odříznuté od světa se choulily tři ženy v hurikánem Florence zasažené Severní Karolíně a doufaly, že na se na půdě domu zachrání před stoupající vodou. Šestici psů zachránili ze zamčeného kotce dobrovolníci. To jsou jen některé příběhy z řádění živlů v USA z posledních dnů.