Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rozzuřený pes
14.12.
útok zvířete

Pes napadl jorkšíra i s majitelkou. Muž ji bránil, dostal nakládačku!

Až čtyři roky ve vězení hrozí muži (40) z Mostu, který neuhlídal svého bojového psa. Zvíře při venčení napadlo jorkšíra i jeho majitelku. Když se ženy zastal další pejskař, dostal od muže pořádnou nakládačku.

Americký pitbul
11.12.
dobře ho znala

Žena vešla do baru v Přerově. Tam ji pokousal pitbull do obličeje

Nemilé přivítání čekalo na ženu z Přerova, která vstoupila v pátek po poledni do jednoho z místních barů. Rozběhl se proti ní totiž americký pitbul, kterého navíc znala. K jejímu překvapení na ni však zaútočil a dokonce ji zranil.

2082420
aktualizováno 11.12.

Střepiny 10. 12. 2017

Záhadná zmizení psů v Česku. Nešťastné náhody nebo krádeže zvířat na objednávku? Nabídka firmy, která se chce bít za práva majitelů vozů s problémovým softwarem. Šlechetná pomoc nebo byznys do vlastní kapsy? Česká politická scéna má za sebou další rušný týden. Někdejší slavný esenbák stanul v čele sněmovní komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů – Jaký je na to názor voličů?

Prásk.tv píše:

Alhanna Butler - 1
čtěte o tématu pes na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Boj o život psa ve skalách u Bernartic
10.12.
Uvězněný ve skalách

Dobrá zpráva! Jezevčíka Mildu se po osmi dnech podařilo zachránit

V neděli odpoledne se majiteli podařilo odchytit jezevčíka Mildu, který minulý týden v sobotu uvízl ve skalách v bývalém lomu u Bernartic na Tachovsku. Majitel jej neopustil, nosil mu jídlo a vodu a v neděli se mu podařilo psa zachránit.

2082375
10.12.

KOŘENÍ: Psí reklama

Nejrozšířenějšími mazlíčky jsou ptáčci a rybičky. Stejně ale pořád platí, že nejlepším přítelem člověka je pes.

2081304
09.12.

VÍKEND: Psychologové, kteří srovnají i toho nejagresivnějšího psa

Česko je psí velmocí. Jsou jich tu dva milióny a to je v přepočtu na hlavu nejvíc v Evropě. Pravidla jejich chovu přitom patří k těm nejvágnějším a to logicky přináší problémy.

Bena majitel skoro utýral
aktualizováno 08.12.
Zbědovaný pes

Ben trpěl hlady a žízní, zarostl tak, že se sotva hýbal! Už je mu líp

Zbědovaného a týraného psa se podařilo zachránit v Brně. Živořil na zahradě bez potravy a vody, jeho majitel ho nechal zarůst srstí tak, že se sotva hýbal.

Pes s mrtvým dítětem v tlamě
08.12.
utíkal od nemocnice

Pes pobíhal s mrtvým dítětem v tlamě. Chtěl nakrmit štěňata

Příšerný moment zachytili obyvatelé indické vesnice Gopalganj. Toulavý pes odnášel v tlamě dítě od místní nemocnice. Chtěl jím nakrmit svá štěňata. Nejedná se navíc o první případ podobného rázu, který se v Indii odehrál.

Chrt
aktualizováno 07.12.
Neuvěřitelná krutost

Pes prohrál závod, majitel ho ubil. A to pořád není to nejhorší!

Celý svět šokoval případ z Číny. Majitel závodního chrta svého svěřence ubil poté, co zvíře prohrálo důležitý závod, na který muž vsadil velké peníze. A smrtí zvířete navíc jeho pomsta neskončila.

Veterinář
06.12.
STŘEPINY

Lidé investují do veterinární péče nemalé peníze

Medicína se rozvíjí mílovými kroky, prodlužuje a zkvalitňuje miliony životů, a to nejen těch lidských.