Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Marley, týraný pes z Prachatic
aktualizováno včera 20:52
strašlivé detaily

Týrání mělo trvat dlouhé hodiny! Lidé žádají nejvyšší možný trest

Video, na kterém mladík z Prachatic brutálně zbil své tříměsíční štěně labradora, dál vyvolává velmi silné reakce. Petici, která požaduje pro agresora co nejvyšší trest, podepsalo k dnešnímu večeru přes 120 tisíc lidí. Většina chce zároveň pomoci pejskovi i finančně.

Zloději psů ve Vietnamu
včera 12:24
Děsivé

Grázlové urvali ženě psa z ruky. Prodávají ho na maso! VIDEO

Zkuste si představit, že jdete po ulici a venčíte svého čtyřnohého mazlíčka. Náhle vám ovšem psa někdo vytrhne z ruky a než stačíte zareagovat, zmizí s ním neznámo kam.

Štěně malamuta utloukl jeho majitel
včera 05:45
omlouvá své činy

Muž z Chebska, který ubil štěně, se brání: Pořád mě jenom kousalo

Případ z Chebska, kdy muž ubil štěně a pak ho pohodil u silnice, otřásl veřejností. Muž, který je za jeho smrt zodpovědný, se nyní brání, že ho pes opakovaně napadal a způsoboval mu zranění. Jeho výchovu nezvládal, a tak psa zabil. Staral se prý o něj ale dobře.

Prásk.tv píše:

Pes Yogi
čtěte o tématu pes na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SNADNÝ ÚKLID = DVAKRÁT MÉNĚ PRÁCE DVAKRÁT RYCHLEJI

Mít čistou a zdravou domácnost nezabere díky správným pomocníkům mnoho času.

Bývalý starosta Prachatic promluvil o tyranovi štěněte
17.03.
Svědectví

Dceru jsem od něj odstěhoval, říká o "psím tyranovi" poslanec

Mladík z Prachatic, který na videu zveřejněném na internetu týrá štěně, se proti své vůli stal přes noc známou postavou. A nejen ve městě se tak zákonitě vyrojila řada informací. Ozval se i bývalý starosta města Jan Bauer.

Marley, týraný pes z Prachatic
aktualizováno 16.03.
Nový vývoj

Zbité štěně muselo na operaci do Prahy, připravuje se sbírka!

Štěně Marley, které je smutným "hrdinou" otřesného týrání, muselo opustit veterinu ve Vimperku. Pejsek putoval na kliniku v Praze, aby se mohl podrobit speciální operaci. Chystá se také založení sbírky pro zmláceného psa.

Oko týraného Ronnyho se nepodařilo zachránit
16.03.
zachránil ho policista

Oko týraného psa se nepodařilo zachránit. Ronny je po operaci

Pejsek Ronny, kterého brutálně zmlátil jeho majitel, už vidí jen na jedno oko. Druhé se nepodařilo zachránit. Život zvířete zachránil děčínský policista.

Týrání psa
aktualizováno 15.03.
Násilí plodí násilí

Na videu týral psa, teď se mladík sám stal cílem útoku!

Video brutálně týraného štěněte, které se tento týden objevilo na internetu, zvedlo obrovskou vlnu nevole. Zatímco většina lidí aktérovi záběrů nadává jen na dálku, někdo se podle všeho rozhodl, že od slov přejde k činům.

Pes v trolejbusu
15.03.
chtěl si zajezdit

Pes vběhl do trolejbusu na místo řidiče. Vyhnali ho až strážníci

Ke kurióznímu případu vyjížděli pardubičtí strážníci z odchytové skupiny. Do trolejbusu vběhl pes, který zaujal místo řidiče a odmítal ho opustit. Řidička si se zatoulaným psíkem nevěděla rady, a tak se obrátila na strážníky.

Yogi, pes s lidskou tváří - 6
15.03.
Srovnávají ho s celebritami

Tenhle pes je hitem internetu! Má obličej jako člověk

Internetovou senzací se stal mladý kříženec pudla a plemena shih-tzu. Fotky pejska Yogiho zveřejnila jeho panička Chantal Desjardinsová z města Portsmouth na severovýchodě USA. Yogiho spíš než jako kříženec dvou psích ras vypadá jako kříženec psa a člověka. Lidé ho na internetu hned přirovnávají k celebritám, které jim připomíná.

Týrání psa
aktualizováno 14.03.
Otřesné video

Brutální týrání štěněte! Mladík z Prachatic zvíře kopal a škrtil

Neuvěřitelně brutální týrání psa vyšetřují prachatičtí kriminalisté. Na internetu se objevila videa, na kterých je zachycen třiadvacetiletý mladík, který bije, kope a dokonce škrtí psa. Ten je navíc zraněný už z dřívějška, na zadní tlapce má sádru. Mladíkovi hrozí, že stráví dva roky ve vězení.