Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Prasklé potrubí v Českých Budějovicích
05.12.
nutné opravy

Mráz v Budějovicích poškodil potrubí, lidé stále nemají vodu

První mrazy přidělávají práci vodohospodářům. V noci vyjížděli například k prasklému potrubí v Českých Budějovicích. Bez vody tak během středy zůstalo několik domácností.

Vlak v zimě
aktualizováno 03.12.
Dopravní kolaps

Námraza ochromila hlavní koridor, vlaky nabírají obří zpoždění

Hlavní železniční koridor mezi Čechy a Moravou je od nedělního večera ochromený. Došlo k poruše trakčního vedení kvůli námraze u uzlu v České Třebové. Lidé musejí počítat se zpožděním až hodinu a půl.

Odstávka tepla
24.11.
Porucha potrubí

Bez tepla bylo 10 tisíc domácností! "Nevětrejte," radili seniorům

Už od pátečního večera je v Praze až deset tisíc domácností bez tepla a teplé vody. Důvodem je oprava prasklého potrubí, výpadek by měl trvat až do noci na neděli. Jedná se o část Kobylis, Bohnice a Čimice. Zimou trpí lidé nejen v domácnostech, ale problémy mají i v domově důchodců.

Prásk.tv píše:

Chahat Kumar - 1
čtěte o tématu porucha na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportka letos vytvořila už 200 nových milionářů

Nejoblíbenější česká loterie udělala v tomto roce milionáře už ze dvou stovek sázejících. Celkem si tito výherci rozdělili přes miliardu korun, největší částku si odnesl muž ze Zlínska, který je díky Sportce bohatší o 92 milionů korun.

Letadlo - ilustrační foto
24.11.
Chtěli hotovost

Opravu letadla museli zaplatit cestující! Jinak neletěli

Cestující z čínského Pekingu do polské Varšavy museli zaplatit za opravu letadla, aby se dostali do cílové destinace. Boeingu selhala hydraulická pumpa a aerolinky musely za novou zaplatit v hotovosti. Posádka ale peníze neměla, proto udělala netradiční sbírka.

Pád facebooku - foto
aktualizováno 20.11.
sociální sítě

Facebook a Instagram postihl celosvětový výpadek

Už od 12 hodin se Facebook a Instagram na celém světě potýká s rozsáhlými výpadky. Nejdou posílat ani zprávy přes aplikaci Messenger.

Praha Masarykovo nádraží
aktualizováno 18.11.
Mimořádná situace

Další problémy v Praze! Porucha uzavřela Masarykovo nádraží

Železnici v hlavním městě v neděli opět zastihly potíže. Kvůli poruše trakčního vedení bylo ráno uzavřeno Masarykovo nádraží. Komplikace se podařilo odstranit až k večeru.

Vlaky měly obrovská zpoždějí kvůli spadlému vedení
aktualizováno 18.11.
kolaps na železnici

Porucha zastavila vlaky v Praze! Některé spoje byly zrušeny

Porucha trakčního vedení ve stanici Praha Vršovice v sobotu ráno omezila železniční dopravu. Některé spoje vyjíždějící například z Hlavního nádraží měly i více než hodinové zpoždění, některé vlaky byly úplně zrušeny, další jezdily odklonem. Omezení skončilo okolo 13. hodiny.

Australská pustina Ilustrační snímek
10.11.
Šílená událost

Australské rodině kleklo auto na odlehlé cestě, všichni zemřeli!

To, co měla původně být jen krátká cesta mezi dvěma městečky, se ve střední Austrálii změnilo v obrovskou tragédii. Mladé rodině se v odlehlém regionu porouchalo auto, všichni čtyři zemřeli dřív, než došli do civilizace.

Vlak
aktualizováno 06.11.
rušení spojů

Kolaps na železnici! Kvůli poruše nabíraly vlaky obrovské zpoždění

Porucha trakčního vedení v Praze Vršovicích komplikovala od úterních brzkých ranních hodin železniční dopravu. Vlaky nabíraly velké zpoždění, některé spoje byly úplně zrušeny. Do normálu se situace vrátila až po poledni.

Eskalatory v Itálii
aktualizováno 24.10.
Porucha eskalátoru

VIDEO: Eskalátor v Římě zrychlil, vyhazoval lidi! Desítky zraněných

Nejméně dvacet lidí se zranilo poté, co se v metru v italském Římě porouchal eskalátor. Najednou nekontrolovaně zrychlil a lidé z něj nestihli vystupovat. Podle záchranářů je štěstí, že na místě nevypukla panika.