APLIKACE TN.CZ
Zahraničí

Horor ve škole: Chlapec (10) znásilnil na záchodě spolužáka

Horor ve škole: Chlapec (10) znásilnil na záchodě spolužáka
Zdroj: isifa.com

Teprve desetiletý školák se inspiroval pornem, které předtím sledoval na internetu. Po hodině angličtiny si počkal na stejně starého spolužáka a znásilnil ho na toaletách.

Otřesný případ se stal v anglickém Walesu. Desetiletý chlapec se inspiroval pornem a během hodiny angličtiny se zeptal spolužáka, zda by s ním chtěl mít sex. Ten si myslel, že jen žertuje, a odpověděl, že v žádném případě. Po hodině však šel spolužák na toaletu, školák si na něj počíhal a když vycházel, zatáhl ho zpět dovnitř.
 

Tam ho natlačil na umyvadlo. Spolužák ho prosil, aby přestal, on mu odpověděl, že "párty teprve začíná" a znásilnil ho. "Je téměř jisté, že chlapec dělal to, co viděl v pornografickém filmu," řekl pro Daily Mail žalobce Karl Scholz.

Chlapec stojí před soudem. Čelí obvinění ze znásilnění a podněcování spolužáka k sexuální aktivity. Pro nezletilost chlapce ještě nebyl vynesen rozsudek.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Facebook jí zničil život: Čtrnáctiletou dívku znásilnila kvůli profilu parta kluků!

Podívejte se na tlustou zrůdu: Tato žena znásilnila 20 malých chlapců! Jak to udělala?

hel, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz