video + anketa skandál na youtube

22letý youtuber chodí se 13letou dívkou! "Sex nemáme," tvrdí všem

22letý youtuber chodí se 13letou dívkou
Zdroj: Facebook Ondřej Vlček
Téma:

Na české youtubové scéně se zase objevil pořádný skandál. Po Tarym a jeho rychlé jízdě a divném chování k fanouškům se tentokrát o pozdvižení postaral youtuber Ondra Vlček. Je mu 22 let, podle svých slov chodí se 13letou dívkou a přijde mu to normální. O věkovém rozdílu dokonce natočil dlouhé video, kde všechno vysvětluje. Lidé v komentářích jsou ale věkovým rozdílem zděšení a často padá slovo „pedofilie“.

Youtuber Ondra Vlček má přes 220 tisíc odběratelů a teď pořádně rozvířil českou scénu. Jeho přítelkyni je totiž jen 13 let a lidé tak začali Ondřeje podezřívat z pedofílie. To se mu samozřejmě nelíbí a proto natočil video, kde se snaží vše vysvětlit.

 

Anketa

Je v pořádku, když 22letý muž chodí s 13letou dívkou?

Hlasovalo 12761 lidí.

 

Vlček tvrdí, že se vždy přátelil s mladšími lidmi, že se stejně starými vrstevníky si nemá moc co říct. A že stejné to je i v případě jeho nové lásky. Dokonce ve videu cituje i ze sbírky zákonů, kde popisuje, co přesně je sexuální zneužití mladistvého. A on se ničeho takového podle svých slov nedopouští.

 

 

"Já tady nikomu z vás nepotřebuju dokazovat, že spolu nespíme, nebo nemáme nic, co bychom mít neměli. (…) Já s Verčou žiju normální život, normální, dejme tomu, dětský romantický vztah a žádné věci spolu neděláme. Co maximálně děláme, je, že se držíme za ruku, nebo si dáváme pusu,“ vysvětluje Ondra na videu.

 

 

Na celé vyjádření youtubera se podívejte ve videu. Co si o tom myslíte? Je to v pořádku? Hlasujte v anketě na začátku článku.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Věkový rozdíl mezi partnery: úchylka nebo láska?
Kdy jsi připravena se zamilovat?

hru TN.cz