ZMĚNA JE ŽIVOT

Radikální proměna Andreje Babiše: Moc vlasů mu nezůstalo!

Brabec Martina
Martina Brabec
Aktualizováno 15:42
28.2. 2021 12:48
Téma:

Premiér Andrej Babiš (ANO) v neděli překvapil novým účesem. V době uzavřených kadeřnictví šel premiér téměř dohola. Za nový účes může jeho manželka Monika. Premiér ale s účesem spokojený není, dopadlo to prý katastrofálně.

Už od konce prosince jsou v České republice zavřená kadeřnictví, což lze poznat i na hlavách některých politiků. Například účes premiéra Andreje Babiše byl v posledních týdnech stále šedivější.

 

Vzhledem k novým restrikcím je jasné, že kadeřnictví v blízké době neotevřou. Zřejmě i kvůli tomu se předseda vlády rozhodl k radikálnímu kroku.

 

Ještě v pátek měl Babiš na hlavě bujnou kštici. O dva dny později už mu příliš vlasů nezůstalo.

 

Za novým účesem stojí premiérova žena Monika. "Poprvé v životě mě moje žena ostříhala, je to katastrofa," řekl premiér ve svém pravidelném nedělním pořadu Čau lidi. "Syn říkal, že strojek je číslo šest, ale byla to dvojka. Doufám, že jsem vás moc nevyděsil," dodal Babiš. 

 

Andrej Babiš v pátek při návštěvě Thomayerově nemocnici. 

 

Andrej Babiš v neděli ve svém pořadu na Facebooku.

 

Zda se vám nový vzhled předsedy vlády líbí nebo nelíbí, můžete hlasovat v naší anketě.

 

Anketa

Který účes Andreje Babiše se vám líbí víc?

Hlasovalo 1570 lidí.

 

Ještě v pátek v Poslanecké sněmovně měl premiér svůj starý účes. Podívejte se, jak ve Sněmovně hodnotil rok České republiky s covidem. Přiznal hned několik chyb, které jeho kabinet udělal:

Související témata:
TN.cz