Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

MasterChef Česko

Boj na ostří nože: "Kluci v soutěži jsou burani," zlobí se Ester!

Už dnes večer diváci uvidí další díl MasterChef Česko. Bude se bojovat opravdu na ostří nože. S další výzvou totiž přicházejí další konflikty - a jeden z nich bude skoro jak z italské domácnosti!

Dvě dvojice - Honza s Mirkem a Mona s Ester - budou chtít vařit italskou kuchyni. Porota ale rázně rozhodne - připravit italský pokrm může pouze jedna dvojice.

 

Po chvíli dohadování dojde na kámen, nůžky, papír, což velmi překvapí Radka Kašpárka: "Pánové, nechtěli byste být gentlemani a ustoupit dámám?“


"Jsou to burani, neumí ustoupit ženě," zhodnotila rozepři Ester. "Je to hra, tady se na gentlemanství hrát nemůže, to zase sorry jako," okomentoval své chování Mirek.

 

GALERIE: Ester z MasterChef Česko: Kluci v soutěži jsou burani!

1
/
4
Zdroj: TV Nova
Ester z MasterChef Česko: Kluci v soutěži jsou burani! - 1


Mirek a Honza ale nejsou jediní, kdo v soutěži gentlemanství nepěstuje. Když přijde nečekaný zvrat, Oliver nemá problém se ke Kačce také hned otočit zády.

 

 

Jak to všechno nakonec dopadne? Postoupí burani nebo dámy? Dívejte se už dnes ve 21:30 na TV Nova! A jestli si chcete připomenout předchozí epizody, můžete si je všechny pustit na VOYO.

TN.cz