Konec světa

Věštkyně předpověděla Kennedyho smrt, na rok 2020 má děsivé proroctví

Konec světa
Zdroj: Getty Images
Ilustrační foto
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
8.2. 2020 11:13
Téma:

Psychotronička Jeane Dixonová má za sebou už několik naplněných proroctví. Předpověděla smrt J. F. Kennedyho při atentátu, masakr v Mnichově i jednu z největších ropných katastrof. Radila také několika americkým prezidentům. Před svou smrtí roku 1997 přišla s prohlášením, že rok 2020 bude pro svět posledním.

Pro letošní rok Jeane Dixonová předpověděla doslova Armagedon. Tvrdila, že v roce 2020 planetu zničí strašlivá válka s katastrofickými následky. Dixonová má přitom za sebou celou řadu děsivých vizí, které se naplnily. Píše o tom portál Daily Mirror.

 

O zkáze, která má svět potkat v roce 2020, Dixonová psala ve své knize "The Call to Glory" (Volání slávy). "Armagedon přijde v roce 2020, kdy falešný prorok, Satan a Antikrist povstanou a budou bojovat proti sobě," popsala.

 

Psychotronička, která se narodila v roce 1904 v Jižní Karolíně, tvrdila, že k ní přistoupila věštkyně a řekla jí, že díky svému daru bude slavná a pomůže některým z nejmocnějších lidí na světě. Zezačátku se živila psaním horoskopů, později začala předpovídat budoucnost pomocí křišťálové koule.

 

 

Během svého života byla jednou z nejslavnějších psychotroniček a astroložek ve Spojených státech. Napsala sedm knih včetně autobiografie plné předpovědí či horoskopu pro psy. Sedm let před atentátem na J. F. Kennedyho měla předpovědět jeho smrt v texaském Dallasu.

 

Během druhé světové války si jejího pozoruhodného nadání všiml americký prezident Franklin D. Roosevelt a pozval si ji do Oválné pracovny. Požadoval předpověď ohledně vojenských záležitostí. Jeane mu řekla, že válka skončí před polovinou roku 1945. Toho, že se "sekla" jen o pár měsíců, už se Roosevelt nedožil. Zemřel v dubnu 1945.

 

 

Její talent se rozhodl využít i Richard Nixon, v té době americký viceprezident, později prezident. Jeane jakožto oddaná křesťanka tvrdila, že její vize pocházejí od Boha. Získala si tak podporu celé řady náboženských spolků. Populární moderátorce Oprah Winfreyové prorokovala hvězdnou kariéru a miliony fanoušků již v roce 1977.

 

Dixonová předpověděla i tzv. Mnichovský masakr. V září 1972 palestinská organizace Černé září unesla a zavraždila 11 izraelských olympioniků přímo z olympijské vesnice a z letiště v Mnichově. Toto proroctví Nixona dovedlo k tomu, aby vytvořil protiteroristický výbor. Jeaniných služeb využíval i 40. americký prezident Ronald Reagan.

 

 

Děsivě přesná byla i Jeanina předpověď havárie ropného tankeru Exxon Valdez. Z masivního tankeru nedaleko Aljašky uniklo téměř 41 milionů litrů ropy, která způsobila smrt desítek tisíc zvířat. Ropná skvrna zasáhla dva tisíce kilometrů pobřeží a miliony metrů krychlových oceánu.

 

Přestože například její vize, že Rusko porazí USA ve vesmírném závodu a stane se prvním národem, který vyšle svého muže na Měsíc, se neuskutečnila, úspěšnost předpovědí Jeane Dixonové údajně citelně převažuje nad těmi nenaplněnými.

 

Jeane Dixonová zemřela v lednu 1997 na zástavu srdce. Její poslední slova byla: "Věděla jsem, že se to stane."

TN.cz