Obnova profilu

Fanoušci Karla Gotta se mohou radovat! Ivana pro ně má novinku

Karel Gott s Ivanou
Zdroj: Profimedia
Ivana a Karel Gottovi
Téma:

Ivana Gottová obnovila profil svého zesnulého manžela na facebooku. Bude na něm informovat o tom, co tým Karla Gotta připravuje a jak se snaží uchovat jeho odkaz. Vdova po Slavíkovi poděkovala také za povzbudivé vzkazy a dopisy.

Profil Karla Gotta na sociální síti byl neaktivní od 2. října, kdy rodina oznámila, že nás den předtím navždy opustil. Teď se vdova Ivana Gottová rozhodla facebookovou stránku znovu obnovit, aby měli fanoušci co nejdříve všechny zprávy o aktivitách spojených se Zlatým slavíkem.

 

"Z vašich reakcí jsem vycítila, že byste měli zájem dozvídat se dále o aktivitách spojených s naším milovaným Karlem. Proto jsem se rozhodla obnovit tento jeho profil, kde vám budeme přinášet zajímavosti spojené se jménem Karel Gott a jeho odkazem," uvedla Ivana.

 

Denně prý Gottová dostává povzbudivé dopisy a e-maily, za které na facebooku poděkovala. Právě v nich se prý příznivci jejího zesnulého manžela často vyptávají na projekty, které tým připravuje. Teď se tedy všechno dozví ještě rychleji a podrobněji než doposud.

 

Za jedinou hodinu příspěvek nasbíral přes 15 tisíc reakcí a stovky komentářů. V nich lidé Ivaně děkují a vzpomínají na pěveckou legendu. "Je úžasné, že se s námi dal budete dělit o pana Karla. Hodně síly Vám i Vašim dcerkám," napsala třeba Helena. "Vážíme si Vašeho laskavého rozhodnutí," přidala Anna.

 

 

 

Karel Gott zemřel ve věku 80 let na začátku října loňského roku. V den jeho pohřbu byl vyhlášen státní smutek, v pražské katedrále svatého Víta se ho účastnily osobnosti politiky i showbusinessu. Veřejnost se se zpěvákem rozloučila den předtím v Paláci Žofín.

 

Gottovy ostatky byly před Vánoci uloženy do hrobky na hřbitově v pražských Malvazinkách. Celé okolí okamžitě zaplavily květiny a svíčky. Více zjistíte v reportáži:

TN.cz