autogramiáda na nově

Fenomén LÁĎA HRUŠKA: Na podpisy do kuchařky se stály fronty!

Láďa Hruška
Zdroj: Jakub Deml/TN.cz

Kuchařka Ládi Hrušky láme rekordy prodejnosti a je jasné, že kniha Vaříme s Láďou Hruškou se hojně objeví i jako dárek pod vánočním stromečkem. Zájemci, kteří dorazili do televize Nova, ji mohou mít dokonce vlastnoručně podepsanou autorem.

Ve čtvrtek proběhla v prostorách recepce TV Nova autogramiáda Ládi Hrušky pro diváky TV Nova. Kdo jste si pořídili knihu Vaříme s Láďou Hruškou, měli jste tak další možnost si knihu nechat podepsat s osobním věnováním. Kuchařku bylo možné zakoupit na místě.

 

Zájem čtenářů i prodejců kuchařku Vaříme s Láďou Hruškou je stále enormní, v prodejnosti překonala hranici 300 tisíc prodaných výtisků a dá se předpokládat, že s blížícími se Vánoci její prodeje ještě stoupnou, protože ji spousta Čechů pořizuje svým blízkým pod stromeček.

 

Hranici 200 tisíc prodaných výtisků přitom překonalo na trhu České republiky pouze několik málo zahraničních titulů - v prosinci loňského roku překonalo tento mezník české vydání prvního dílu trilogie Fifty Shades, v roce 2008 se podobný úspěch podařil poslednímu dílu Harryho Pottera. Už teď je tedy zřejmé , že se kuchařka Ládi Hrušky zařadí mezi nejúspěšnější knihy na českém trhu.

 

 

"Jsem nesmírně rád, že má práce má smysl. O tom, že se prodá přes 300 tisíc výtisků, jsem tajně snil, doteď mě ale nenapadlo, že se tento sen splní. Poděkování patří především mým fanouškům," dodal kuchařský experimentátor Láďa.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Z kuchařky Ládi Hrušky se stal hit. Stala se nejprodávanější knihou v Česku!

Hejdová a Hruška si zarapovali. Poslechněte si, jak to dopadlo

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
hel TN.cz