Bydlení slavných

Frontman skupiny Kiss prodává svůj dům v Beverly Hills. GALERIE

Gene Simmons prodává sídlo v Beverly Hills
Zdroj: Profimedia
Skoumalová Tatiana
Tatiana Skoumalová
29.10. 2020 13:59
Téma:

Frontman rockové skupiny Kiss Gene Simmons je připravený se rozloučit se svým domovem v Kalifornii, který má zhruba 35 let. Honosná nemovitost může být vaše za 22 milionů dolarů.

Zpěvák a kytarista Gene Simmons prodává dům v Beverly Hills, kde žil s rodinou téměř 35 let. Nyní sídlo prodává za 22 milionů dolarů, tedy zhruba půl miliardy korun. K domu se sedmi ložnicemi patří bazén, tenisový kurt, parkoviště pro tři desítky aut či vinný sklípek.

 

Rocker Simmons a jeho manželka Shannon Tweed Simmonsová koupili nemovitost v roce 1986. Žili tam po celá desetiletí se svými dvěma dětmi. Manželé aktualizovali a rozšířili panství v roce 2000. 

 

 

Fanoušci rockové legendy si možná vzpomínají, že jedinečný příbytek byl dějištěm zpěvákovy reality show "Gene Simmons Family Jewels" (Rodinné klenoty Gena Simmonse), kterou vysílala televize v letech 2006 až 2012.

 

Simmons (71) je basista a zpěvák kapely Kiss, kterou spoluzaložil na začátku 70. let. Skupina je známá zvláštními divadelními kostýmy a barvami na obličej. Za dobu svého účinkování prodala 75 milionů desek.

 

Podívejte se, jak dům rockové legendy vypadá:

GALERIE: Gene Simmons prodává sídlo v Beverly Hills

1
/
8
Zdroj: Profimedia
Gene Simmons prodává sídlo v Beverly Hills - 2

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz