už je v poutech

To že je odháčkovávač? Guru Jára dnes vypadá jako bezdomovec!

Téma:

Jaroslav Dobeš, známější jako Guru Jára nebo Óm nadsamec, konečně skončil v rukou spravedlnosti, před kterou se ukrýval v jihovýchodní Asii. Muže, odsouzený za znásilnění, byl zatčen na Filipínách.

Podle filipínského listu Manila Standard byl Guru Jára zatčen před třemi dny ve městě Dapa na ostrově Siargao, kam si pro přišli policisté a pracovníci imigračního úřadu.


Místní se nechali slyšet, že Jaroslava Dobeše na ostrově vídali s přestávkami už od roku 2005 a to i navzdory tomu, že byl podle listu Guru Jára z Filipín vyhoštěn.


Podle všeho skončil v poutech jen Dobeš, jeho pomocnice a dodavatelka žen a dívek, které Dobeš sexuálně zneužíval, je stále na útěku a nejspíš se také skrývá někde v Asii.


Čtyřiačtyřicetiletý vůdce sekty Poetrie Dobeš byl souzen a odsouzen za takzvané odháčkování, kdy účastnice svých seminářů sexuálně zneužíval a měl s nimi pohlavní styk i tehdy, kdy o něj ženy nestály.
 

 


Znáte Guru Járu z dob, než rozjel svoji "kariéru"? Ozvěte se na nám na adresu zpravy@nova.cz. Děkujeme!


Guru Jára totiž tvrdil, že ženy nemohou žít plnohodnotný život, dokud se nezbaví jakýchsi háčků, které v nich měli zanechat předchozí partneři. Odháčkování ovšem Dobeš prováděl souloží. Za znásilnění byl před několika lety odsouzen na 10 let.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Hvězdy za mřížemi: Kdo si nedá za rámeček policejní fotky?

VIDEO: Soulož na pláži mezi dětmi je přišla draho: Dvojici hrozí 15 let za mřížemi!

Související témata:
pez TN.cz