návrat domů

Harry se vrátil do Británie, brzy už bude bez titulu. Meghan s ním není

Princ Harry vyrazil do Skotska
Zdroj: Profimedia
Regina Zajícová
Regina Zajícová
Publikováno 26. 2. 2020
Téma:

Princ Harry dorazil v úterý do skotského Edinburghu, kde se zúčastní summitu o klimatu. Na cestu se vydal sám, jeho manželka Meghan a syn Archie ho nedoprovázeli. Podle britských médií není jasné, kdy se k němu připojí.

Harryho a Meghan čeká do konce března, kdy opustí královskou rodinu, ještě několik akcí. Na jedné z nich se princ ukáže už ve středu, kdy se koná klimatický summit. Kvůli němu se přesunul z Kanady do skotského Edinburghu. Z vlaku však vystoupil bez svého syna Archieho a Meghan, uvedl britský portál Metro.

 

Oba by se měli podle britských médií nacházet ještě v Kanadě. Přitom už 5. března se má Meghan ukázat na slavnostním předávání vyznamenání britským vojákům. Dále se s párem počítá i na slavnostní mši ve Westminsterském opatství, která se koná 9. března. 

 

 

Poté se už budou postupně připravovat na 31. března. Tento den se pár definitivně odstřihne od královské rodiny. Přestanou používat tituly Jeho a Její královská výsost, nebudou dostávat finance od daňových poplatníků a také si budou muset najít novou práci. 

 

Připomeňte si reportáž o rozhodnutí prince Harryho odejít do ústraní:

TN.cz