Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

vzal rukojmí a pak zabíjel

Na Novu volala rukojmí z knihovny, pak byla ubodána 

Zatím neznámý muž přišel do knihovny v Horní Bříze. Vzal ženu (28) jako rukojmí, dal jí nuž pod krk a chtěl, aby zavolala do TV Nova. Žena skutečně do redakce zavolala. Když na místo dorazila naše reportérka, byla rukojmí už po smrti.

Do plzeňské redakce TV Nova zavolala z pevné linky v pondělí po obědě vyděšená osmadvacetiletá žena. Do telefonu uvedla, že volá z knihovny, že má pod krkem nůž a drží ji neznámý útočník.
 

Tento agresor chtěl, aby na místo do Horní Břízy okamžitě dorazil štáb TV Nova, že chce mluvit s reportéry. Což nebylo možné časově stihnout.
 

Naše reportérka okamžitě volala policii a rychle vyrazila na místo. Jenže když do knihovny dorazili, všude byla krev a paní byla po smrti.
 

"Evidujeme případ pobodání v obci Horní Bříza v knihovně," řekl pro TN.cz policejní tiskový mluvčí Jan Koželuh.

 

 

Útočníkem je muž, který do knihovny chodil pravidelně na internet. V pondělí se s paní knihovnicí tento muž začal hádat. Pak chtěl, aby okamžitě sednula k počítači a našla mu kontakt na plzeňskou redakci TV Nova.


GALERIE: Muž ubodal ženu v knihovně v Horní Bříze

1
/
4
Zdroj: tn.cz/ google Maps
Mapa - Muž ubodal ženu v knihovně v Horní Bříze
 
 

V tu chvíli byli v místnosti jen útočník a knihovnice. Lidé venku slyšeli hluk. Když se dveře konečně otevřely, vrah kolem nich v klidu prošel ven. Lidé až pak uviděli, co se v knihovně stalo.

 

"Záchranáři dorazili na místo po 8 minutách od nahlášení události. Zranění pobodané ženy už bohužel nebyla slučitelná se životem," řekl pro TN.cz mluvčí záchranné služby Michal Kobela. 
 

Vrah ale daleko nedošel. Byl poměrně rychle zadržen policisty v oblasti místního nádraží.
 

Byli jste svědky tragické události? Znáte podrobnosti z místa činu a jména aktérů? Dejte nám vědět na 606 09 09 09 nebo na zpravy@nova.cz.
 

PŘIPRAVUJEME PODROBNOSTI

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PODVRH NEBO PRAVDA? Objevilo se video, jak islámští radikálové natáčejí popravy rukojmí

Kluk z Boleslavi napsal na Facebook, že se podřeže. Našli ho v krvi uprostřed koupelny

pet TN.cz