nová láska

Jasmina poprvé o Rytmusovi! Toto by vzkázala jeho bývalce Daře

Jasmina Alagič, Rytmus, Dara Rolins
Zdroj: Instagram, Profimedia.cz

Moderátorka SuperStar Jasmina Alagič poprvé veřejně promluvila o novém vztahu se slovenským rapperem Rytmusem. Při rozhovoru řekla i to, co si myslí o jeho bývalé partnerce Daře Rolins.

Není to ještě ani týden, co známý slovenský rapper Patrik "Rytmus" Vrbovský vyznal veřejně lásku své nové přítelkyni a moderátorce SuperStar v jedné osobě Jasmině Alagič. Přesto už sociální sítě zaplavují jejich šťastné společné fotografie, Jasmina se po odvysílání pěvecké show dokonce pochlubila krásnou kyticí růží, kterou jí Rytmus zaslal.

 

Jestli však rapper podpoří Jasminu i svou účastí při natáčení finále SuperStar, není jasné. Moderátorka to přiznala v rozhovoru pro TV Markíza. "Uvidíme, jak se mu bude chtít, jak mně se bude chtít, a tak...," sdělila.

 

GALERIE: Jasmina Alagič a Rytmus

1
/
13
Zdroj: Instagram
Jasmina Alagič

 

A promluvila i o ženě, která Patrikovi dlouhých sedm let stála po boku - zpěvačce Daře Rolins. S tou se Rytmus rozešel na konci března. Zpěvačka tvrdí, že z nového vztahu se nijak nehroutí. Dokonce prohlásila, že do Jasminy by se zamilovala taky, protože to není "žádná vypatlaná kráska".

 

 

A Jasmina mluvila téměř stejně. "Dara je žena, kterou nejen já, ale i mnoho dalších žen obdivujeme. O to víc si jejích slov vážím a Patrikovi se nedivím, že byl s ní, takže máme podobný názor," dodala.

 

Na rozhovor se podívejte zde:


ČTĚTE TAKÉ:

Moderátorka SuperStar Jasmina Alagič se vážně nezdá! Proč u ní doma létají talíře?

Zaostřeno na módní styl moderátorky SuperStar Jasminy Alagič! Tohle by nosit neměla

lud TN.cz