Královské cestování

Kam uklidili Archieho? Harry s Meghan jezdí na výlety bez syna

Princ Harry, Meghan, Archie
Zdroj: Profimedia
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
Aktualizováno 8:04
18.2. 2020 7:41
Téma:

Harry s Meghan využívají dobrovolný kanadský exil k obnovování starých přátelství a navazování nových vztahů. A to i pracovních. Na cestách ale vévodu a vévodkyni ze Sussexu třetí člen rodiny nedoprovází. Nejen britská média si kladou otázku, kam se poděl malý Archie.

Ačkoli Meghan i Harryho se fotografům podařilo zachytit v poslední době hned na několika snímcích, jejich devítiměsíční syn pokaždé chyběl. Média, která život Sussexů sledují na každém kroku, se začala ptát po tom, jestli je královský benjamínek v pořádku.

 

Sussexové si jsou vědomi toho, že jako "obyčejní lidé" si budou muset zajistit vlastní příjem. Zahájili tak hned několik cest za potenciálním ziskem. Harry se spolu se svou ženou nedávno vrátil z konference JP Morgan v Miami. Před týdnem se setkali se členy Stanfordské univerzity v San Francisku.

 

 

Když se ostře sledovaný pár v pátek znovu vrátil do Kanady, vypadal uvolněně a šťastně. Jedno z nejslavnějších dětí na svět, malý Archie, však s nimi nebylo. Předpokládá se, že zatímco rodiče "pracovali", jejich roztomilý syn zůstal na ostrově Vancouver.

 

 

Meghanina matka Doria Raglandová, která žije v Los Angeles, vnuka Archieho hlídala již dříve a podle jejích slov s ním tráví čas velmi ráda. Podle všeho je to právě ona, kdo o něho pečoval v době, kdy byli Harry s Meghan v Kalifornii.

 

Obvykle dává na Archieho pozor i chůva a spolu s ní prý také někdo z Meghaniných blízkých přátel. Sussexové svého syna údajně chtějí vychovávat mimo záři reflektorů a uchránit ho před přílišnou pozorností veřejnosti. Do Velké Británie, kde si přítomnost Harryho s Meghan vyžádala sama královna, by však Archie měl jet spolu s rodiči.

 

 

Na královské utečence totiž ještě čekají poslední povinnosti. Mají před sebou tradiční bohoslužbu ve Westminsterském opatství, které se celá královská rodina zúčastní 9. března. Teprve poté bude jejich vzdání se titulů a odchod od královské rodiny definitivní.

TN.cz