Kate a William na cestách

To byste do Kate neřekli! Za výčepem odhalila zvláštní nadání

Vévodkyně Kate točí pivo
Zdroj: Profimedia
Téma:

Činnost, při které elegantní vévodkyni Kate a jejího muže Prince Williama jen tak neuvidíte! Král se při akci v Severním Irsku postavil za výčep a přítomným předvedl, jak dobře zvládnou natočit půllitr piva. William pak v rámci večera vyzval Brity k soudržnosti v době dohadů o brexitu.

Při návštěvě Severního Irska se královský pár zúčastnil akce v Empire Music Hall v Belfastu. Když byla vévodkyně přizvána k tomu, aby si zkusila natočit vlastní pivo, nahlas se rozesmála.

 

Svůj půllitr si následně zkusil natočit i princ William, ten ale oproti své ženě, která si akci náramně užila, přistupoval k pípě s o mnoho větším respektem.

 

GALERIE: Kate za výčepem

1
/
3
Zdroj: Profimedia
Vévodkyně Kate točí pivo

 

Princ William v rámci akce vyzval Británii k jednotě. Na soudržnost apeloval především kvůli tomu, že v současných dnech je britská společnost názorově rozdělená kvůli brexitu. Země podle prince bude potřebovat především klidné a silné vedení.

 

 

 

Většina Britů si názorů prince Williama váží a dokonce by necelá polovina byla i pro to, aby se jeho otec princ Charles vzdal nároku na trůn a do čela Británie by tak mohl usednout rovnou vnuk Alžběty II. Princ Charles je ve svých 70 letech nejdéle čekajícím dědicem.

mj TN.cz