Děsivé proroctví

Konec Evropy, jak ji známe? Baba Vanga předpověděla brexit!

Baba Vanga - Brexit
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

Slepá bulharská věštkyně Baba Vanga předpověděla, že brexitem odstartuje konec Evropy, jak ji známe, bojí se teď Evropané. Bulharská věštkyně skutečně tvrdila, že v roce 2016 nastane konec Evropy.

"Nostradamus z Balkánu" opět úřaduje. Slepé bulharské vědmě přičítají, že předpověděla odchod Velké Británie z Evropské unie. Podle vykladačů jejích proroctví má přinést konec Evropy, jak ji známe. Ten Vanga předpověděla právě na rok 2016, kdy by kontinent měla zasáhnout řada zničujících katastrof.

 

Evropany její proroctví děsí, protože bulharská vědma má údajně 85% úspěšnost svých proroctví. A Evropě věští skutečně černou budoucnost. Podle ní se Evropa stane terčem muslimských nájezdníků, kteří nebudou váhat použít chemické zbraně.

 

Kontinent se postupně stane pustinou, kde skoro nikdo nebude žít. Evropa se v roce 2043 má také stát muslimským chalífátem. V roce 2066 se jej USA pokusí dobýt za použití zbraní ovlivňujících počasí, tvrdila bulharská věštkyně. Jenže podle ní se celý kontinent v roce 2076 dostane pod kontrolu komunistického diktátora.

 

 

Mnohá proroctví slepé vědmy z Balkánu se naplnily. Třeba to o tom, že "američtí bratři padnou po útoku ocelových ptáků," což je děsivě přesnou předpovědí 11. září. Vanga také předpověděla ničivé tsunami, které zabíjelo v roce 2004 v jihovýchodní Asii. Podle svých stoupenců viděla také rozpad Sovětského svazu, havárii jaderné elektrárny Černobyl, potopení ponorky Kursk nebo dokázala odhadnout datum Stalinovi smrti.

 

Mezi její nepovedená proroctví patří to, že v roce 1994 se ve finále mistrovství světa ve fotbale střetnou dvě země, které začínají na B. Finále sice skončilo vítězstvím Brazílie nad Itálií na penalty, ale Itálie v semifinále vyřadila Bulharsko, které se navíc cítilo poškozené kvůli neodpískané penaltě.

 

 

Baba Vanga, vlastním jménem Vangelia Pandeva Dimitrova, se narodila v roce 1911 v dnešní Makedonii. Podle legendy přišla Vanga o zrak, když ji jako malou zachytilo tornádo, odneslo do polí a do jejích očí se dostal písek a prach. Zemřela před 20 lety v srpnu 1996 na rakovinu prsu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Děsivá proroctví Baby Vangy se naplňují. Co čeká svět v roce 2016?

Muž, který předpověděl první dvě světové války, předpověděl i třetí! Naplní se jeho děsivé proroctví?

vbo TN.cz