Koronavirus jinak

Rodiny bojují s krizí! Desítky lidí poslaly fotky a videa. Pošlete další!

Jak se Češi vyrovnávají s koronavirem - hry a volný čas - 14
Zdroj: Čtenáři TN.cz
Téma:

Zavřené restaurace, školy, část obchodů, ochromený společenský život. Opatření spojená s koronavirem vypadají na první pohled hrozivě. Mají ale i druhou stránku a ta je překvapivě pozitivní.

To, že se zavřela většina škol, neznamená jen to, že se o děti náhle nemá kdo postarat. Naopak to pro rodiny je i šance, aby se více semkly, věnovaly se více samy sobě a trávily spolu víc času.

 

Že nemá cenu utápět se jen v chmurách, názorně předvádějí i Italové, na jejichž domovinu dolehla epidemie koronaviru obzvlášť těžce.

 

 

Nepropadají beznaději, místo toho se s izolací vyrovnávají tancem a zpěvem - v oknech, na balkonech, sami i v doprovodu sousedů. A není důvod, proč by to v Česku mělo být jinak.

 

 

Proto se obracíme na vás! Pošlete nám fotky a videa, popište nám, co pozitivního přinesl mimořádný stav spojený s koronavirem právě vám, vašim blízkým či přátelům. Pochlubte se, jak v době epidemie trávíte čas.

 

Fotky, videa a příběhy nám můžete posílat buď na náš facebookový profil nebo na toto internetové úložiště. Nejlepší příspěvky zveřejníme. Děkujeme!

 

Níže najdete v galeriích vámi zaslané fotografie a pod nimi videa:

 

GALERIE: Jak Češi čelí koronaviru - hry a volný čas

1
/
27
Zdroj: Čtenáři TN.cz
Jak se Češi vyrovnávají s koronavirem - hry a volný čas - 18

 

GALERIE: Jak Češi čelí koronaviru - jídlo a pití

1
/
11
Zdroj: Čtenáři TN.cz
Jak se Češi vyrovnávají s koronavirem - jídlo a pití - 7

 

Jana Uhlířová:

 

Jana Myšková:

 

Jana Zbořilová:

 

Hana Nováková:

 

Tobiáš Fajt:

 

pez TN.cz