kdo je kdo v rodině

Královský palác zveřejnil oficiální fotky ze svatby princezny Evženie!

Oficiální fotografie ze svatby princezny Evženie
Zdroj: Profimedia
Téma:

Jako bezchybně šťastná rodina vypadají královští členové na oficiálním svatebním portrétu ze svatby princezny Evženie a Jacka Brooksbanka. Ještě pár let zpátky ale rodinou zuřily obrovské konflikty. Britská média se domnívají, že princeznina svatba by mohla přispět k jejich ukončení.

V centru čerstvě zveřejněné fotografie stojí novomanželé, princezna Evženie a její muž Jack Brooksbank. Evženie má na sobě své svatební šaty s výstřihem do V a obrovskou vlečkou, na hlavě má smaragdovou tiáru, kterou jí zapůjčila sama královna Alžběta II.

 

Ta sedí i se svým mužem princem Philipem napravo od nevěsty, nad nimi je v modrých šatech sestra čerstvě vdané Evženie, princezna Beatrice. Hned vedle jsou nevěstini rodiče Sarah Ferguson v zeleném modelu s výrazným kloboukem a princ Andrew.

 

Nalevo od ženicha stojí jeho Nicola a George Brooksbankovi, Jackovi rodiče. Vedle nich je Tom Brooksbank, ženichův bratr, který mu šel za svědka.

 

Na oficiálním portrétu je i dcera Robbieho Williamse, která šla na svatbě za družičku. Theodoru Williams můžete najít vlevo dole. Hned nad ní a další družičkou je pětiletý princ George a tříletá princezna Charlotte.

 

GALERIE: Královský palác zveřejnil oficiální fotky ze svatby princezny Evženie!

1
/
3
Zdroj: Profimedia
Oficiální fotografie ze svatby princezny Evženie

 

Vskutku nádherný je i černobíle laděný portrét polibku dvou novomanželů. Fotograf je zachytil v kočáře při odjezdu z kostela svatého Jiří ve Windsoru.

 

Média se domnívají, že svatba a společný portrét by mohl být pomyslnou tečkou v ukončení konfliktů mezi nevěstinou matkou Sarah Ferguson a princem Philipem.

 

Sarah a druhorozený syn královny Alžběty II. se vzali v roce 1986, ale po desetiletém manželství se rozvedli. Vévodkyně z Yorku tehdy začala vést skandální život, princ Philip jí za to dlouhou dobu nemohl přijít na jméno. Její bývalý tchán ji tenkrát obvinil, že přináší hanbu královské rodině.

 

 

Sarah dokonce nebyla mezi pozvanými na svatbu prince Williama a Kate Middleton. „Bylo to pro mě těžké. Chtěla jsem tam jít se svými dcerami jako rodina,“ řekla poté v show americké moderátorky Oprah Winfreyové. Na svatbu Harryho a Meghan už pozvání obdržela, místo však měla až v zadní části kostela. Jestli budou princ Philip a Sarah Ferguson schopni v zájmu novomanželů utlumit své spory, ukáže čas.

 

Královskou svatbu si připomeňte v reportáži Televizních novin TV Nova:

mj TN.cz