Boj o život

Ladislav Štaidl bojuje o život! Převoz do nemocnice zařídil jeho syn Artur

Ladislav Štaidl
Zdroj: Korzo, TV Nova
Ilustrační fotografie
Lukáš Richtár
Lukáš Richtár
Aktualizováno 13:20
12.1. 2021 10:27
Téma:

Hudebník Ladislav Štaidl byl ve čtvrtek převezen do Všeobecné fakultní nemocnice v Praze s těžkým průběhem onemocnění COVID-19. Známý textař a skladatel těžce dýchal a nemohl se vůbec hýbat. Jeho synovi, Arturovi Štaidlovi nezbylo nic, než nechat tátu převézt do nemocnice, uvedl Blesk.

Známý český hudebník, skladatel a textař je od čtvrtka hospitalizován ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze kvůli těžkému průběhu onemocnění COVID-19. Podle deníku Blesk se skladatel nemohl vůbec hýbat a těžce dýchal. Jeho nejmladší syn Artur tak musel nechat tátu převézt do nemocnice.

 

Bývalý manžel Ivety Bartošové (†48) a dlouholetý textař Karla Gotta (†80) patří do rizikové skupiny nejen svým věkem (75), ale také ho dlouhodobě trápí problémy s ledvinami a před 20 lety prodělal léčbu rakoviny. Jeho zdravotní stav se po šesti dnech v nemocnici stále nelepší i přesto, že se mu podle Blesku dostává té nejlepší lékařské péče. 

 

 

O zdravotní stav Ladislava Štaidla se údajně zajímá také premiér České republiky Andrej Babiš. "Decentně na vše dohlíží, protože si ho jako umělce i jako podnikatele velice váží," řekl dobře informovaný zdroj Blesku. 

 

 

TN.cz