Televizní pořad

Zlom v chování Natálie: Proč to nešlo od začátku, divil se František

Natálka a František 1
Zdroj: TN.cz
Natálka a František
Skoumalová Tatiana
Tatiana Skoumalová
19.11. 2020 8:13

Televizní pořad televize Nova Svatba na první pohled je v plném proudu. Vztah Natálky a Františka ve čtvrtém díle se konečně obrací k lepšímu. Vypadá to, že páru pomohlo sezení u odborníka. Vydali se také společně na výlet, na kterém jako by roztály ledy.

Televize Nova odvysílala ve středu čtvrtý díl experimentu Svatba na první pohled, ve kterém odborníci vybírají páry, které se poznají až na své svatbě. Vztah Natálky a Františka do této chvíle nebyl úplně růžový. František spal na dovolené venku mimo společný apartmán, pohádali se spolu kvůli alkoholu a na zpáteční cestě Natália o Františkovi prohlásila, že při představě intimností s ním je jí "na blití".

 

Po návštěvě psychoterapeuta ale u Natálky a Františka pravděpodobně svítá na lepší časy. V minulém dílu se domluvili, že společně udělají výšlap na Sněžku. Ten se ale nekonal. "Nakonec jsme se v půlce cesty rozhodli, že místo na Sněžku, půjdeme na Milešovku," řekla Natália.

 

 

"Natálka vystoupila z komfortní zóny stejně jako já a bylo to příjemné ráno," okomentoval výlet František. "Bylo to nenucené, přirozené a bez tlaku," řekla spokojená Natália s úsměvem a děkovala Františkovi za super nápad.

 

Anketa

Zůstanou nakonec Natálka a František spolu?

Hlasovalo 1247 lidí.

 

I další dny ve společné domácnosti vypadaly klidně. "Dneska je pohoda,“ divil se František. Jen nerozuměl tomu, proč to takto nebylo od začátku. "Buď to zachránila ta Milešovka, nebo nám v hlavě něco přebliklo," dodala svoje vysvětlení Natálka.

 

 

Pokud jste středeční díl nestihli, můžete se na něj podívat na Nova Plus nebo na voyo.cz. A jak půjde Natálii a Františkovi společné bydlení dál? Sledujte další díl příští středu 20:20 na Nově. 

Související témata:
TN.cz