VIDEO

Lumpové z youtube: Vybrali automat, pak útočili na autobus

Vykrádání automatu TV Twixx
Zdroj: YouTube.com
Téma:

Kluci, kteří na youtube.com vystupují jako TVTwixx, na sebe upozornili útokem na autobus, kdy do okénka vhodili zřejmě silnou petardu. Už dříve točili hodně kontroverzní videa. Například ukázali, jak umí "vybrat" automat.

"Co tě motivuje k natáčení videí," byla otázka od jednoho z youtuberů, který dělal rozhovor s Dannym, jednou z postav autorského tria TvTwixx, které má na svědomí odpálení nebezpečné pyrotechniky v autobuse. "Peníze. Yotube money. A co nás ještě motivuje?" Danny po té asi třicet vteřin přemýšlí a následuje klišé, jak na akcích může potkat své fanoušky tváří v tvář.
 

Jedno je jisté, na youtube.com se dá slušně vydělávat, pokud natočíte video, které je úspěšné a shlédne ho dostatečný počet lidí. Kluci chtějí vydělávat a točí hodně provokativní kousky. Za petardový útok na autobus jim hrozí pokuta. Škoda na majetku totiž byla vyčíslena na 35 tisíc korun.
 

Partička TVTwixx ale má na kontě i další zničené věci. Například se kluci natáčeli u toho, jak "vybírají" automat. Brali z něj čokoládové sušenky a měli radost, že nemusí platit. Podívejte se zde:
 


Kluci sice mají hodně fanoušků, ale komunita youtuberů jejich počínání odsuzuje. Poslední video s pyrotechnikou jejich fanoušci nepovažují za legrační, ale za ubohý vandalismus - čtěte ZDE!

 

Související témata:
tn.cz