Tragédie na Karvinsku

Muž (37) v Havířově vypadl z okna. Předtím se pohádal s partnerkou

Muž v Havířově vypadl z okna
Zdroj: ZZS Moravskoslezského kraje
Téma:

Nešťastně skončila sobotní partnerská hádka v Havířově. Po výměně názorů totiž vypadl sedmatřicetiletý muž z okna v pátém patře paneláku. Na místo tak okamžitě vyrazili záchranáři a také vrtulník z Ostravy.

Pádem muže z okna skončila sobotní partnerská hádka v Havířově. Událost se stala v jednom z panelových domů po půl sedmé večer.

 

"Příčiny, okolnosti a další skutečnosti této události prověřují karvinští kriminalisté," potvrdila policejní mluvčí Pavla Jiroušková.

 

Muž dopadl na stříšku před domem, kde zůstal ležet. "Zasahující lékař zjistil, že je při vědomí, utrpěl poranění horní končetiny a pánve. Vyloučit nebylo možno ani další zranění vnitřního charakteru," popsal mluvčí záchranky Lukáš Humpl.

 

 

Záchranáři nemohli vyloučit vážná vnitřní zranění, a proto byl zajištěn krčním límcem a uložen do vakuové matrace. "Lékař postiženého uvedl do umělého spánku, zajistil dýchací cesty a převedl na přístrojem řízenou ventilaci," dodal Humpl. Následně byl muž převezen na urgentní příjem Fakultní nemocnice v Ostravě.

 

Hůře dopadl šestadvacetiletý mladík na opačném konci Havířova. Svůj život totiž v sobotu ukončil skokem z okna domu na tamním sídlišti. Přivolaní záchranáři už nemohli mladému muži pomoci. Policisté nyní prověřují okolnosti, které tragédií předcházely.

pan TN.cz