let hrůzy

Muž hodiny prděl v letadle! Stroj musel nouzově přistát ve Vídni

Téma:

Cestující si prožili na palubě letadla společnosti Transavia Airlines během letu z Dubaje do Amsterdamu nechutný zážitek. Za všechno mohly zažívací problémy jednoho cestujícího s nadváhou, kvůli kterým nakonec muselo letadlo nouzově přistát.

Nouzové přistání je nepříjemná záležitost. Signalizuje totiž, že je ohrožena bezpečnost letu. V cestujících a posádce taková situace vyvolává pocity strachu. Ve stejné situaci se ocitli i lidé na cestě ze Spojených arabských emirátů do Holandska. Za vše mohly větry jednoho z pasažérů. Napsal o tom deník Mirror.

 

Muže několikrát napomínali jeho spolucestující, ale i samotné letušky. On je však ignoroval a doslova na ně prděl dál. Dva cestující po několika hodinách inhalování jeho plynů ztratili trpělivost a na smradlavého pasažéra zaútočili.

 

 

 

Po vypuknutí incidentu byl kapitán letadla přinucen nouzově přistát ve Vídni a požádal o pomoc rakouskou policii. Šokující není jen chování muže, ale i konec celé události. Policie po přistání kvůli rvačce zadržela nejen dva Holanďany, kteří na cestujícího zaútočili, ale také dvě ženy, které měly tu smůlu, že seděly vedle nich.

 

Policie všechny čtyři pasažéry po výslechu propustila. Ti si ale museli zajistit náhradní spoj do Amsterdamu. Byli nuceni si koupit letenku u jiné společnosti. Na palubu Transavia Airlines dostali totiž okamžitě zákaz vstupu.

 

Sušení spodního prádla

Nevšední událost na palubě letadla také prožili cestující, kteří sledovali ženu, jak si suší svoje spodní kalhotky pod klimatizací nad svým sedadlem. Žena cestovala z Turecka do Ruska, není však jasná její národnost, ani jméno. Podle cestujících se za své chování ale vůbec nestyděla.

 

 

Svědek popsal, že byli všichni z jejího chování v šoku a jen tiše a znechuceně přihlíželi. Někteří lidé se ženy pod videem ale zastávali, že se evidentně jedná o dětské spodní prádlo a že to "není nic tak hrozného."

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SMUTNÉ: Matka kojila v letadle své dvouleté dítě. Letuška zareagovala nesmírně krutě! VIDEO

BIZARNÍ SMRT: Muž měl větry a rozhodl se pro šílený pokus! Nepochopíte, co udělal

STOP nepříjemně nafouknutému břichu

S tímhle STEVARDEM chcete letět na dovolenou! Neuvěříte, co před vzletem dělá

ham TN.cz