Zahraničí

Přišel jsem z roku 2030, tvrdí muž a prozradil, co nás čeká!

Přišel jsem z roku 2030, tvrdí muž a prozradil, co nás čeká!
Zdroj: YouTube.com

"Noah" tvrdí, že přišel z budoucnosti z roku 2030 a přinesl celou řadu šokujících předpovědí, podle kterých nás čekají divoké časy plné nových technologií a překvapivých objevů. Kvůli svým tvrzením podstoupil v televizní show test detektorem lži, který měl potvrdit, že si nevymýšlí.

Spousta lidí sní o tom, že by mohla cestovat časem a kdo by nechtěl napravit dřívější chyby nebo znovu prožít úžasné chvíle. Podle některých to možné je, jiní zase tvrdí, že určitě ne.

Objevil se muž, který o sobě tvrdí, že přišel z roku 2030 a riskoval život, aby nám přinesl předpovědi z budoucnosti.
Podle nich by měl být například Donald Trump znovu zvolen prezidentem, umělá inteligence bude běžná a na vzestupu bude technologie podobná chytrým brýlím.

Související obsah

Noah, pod tímto jménem jen vystupuje, svou identitu prý odhalit nemůže kvůli bezpečí, už dříve vypověděl pro portál Paranormal elite, že je to padesátník trpící depresemi a anorexií, vzal si ale lék, který ho omladil.

Až v roce 2028 bude podle Noaha světu odhalena možnost cestování v čase, tajné vládní agentury mají cestovat v čase o hodně dříve. Noah je zde ale nyní zaseknutý a nemůže se vrátit do svého času.

Související obsah

Nyní portál ApexTV uveřejnil video, na kterém má Noah podstoupit test na detektoru lži. Cestovatel je připojen na několik přístrojů, samotné výsledky ale vidět nejsou. Reportér se hned začátkem videa ptá, jestli je Noah skutečně cestovatelem z budoucnosti, detektor podle ApexTV zaznamená v tomto případě pravdu.

Objevila se celá řada otázek, v některých případech se objeví pravda, v jiných lež, na většinu věcí ale reaguje detektor pozitivně. Noah také tvrdí, že má v ruce ukrytou technologii z budoucnosti, na konci videa se objeví snímek, který zachycuje ruku s neidentifikovatelným malým předmětem.

Související obsah

Největší změnu máme očekávat v roce 2028, to je jen deset let vzdálená budoucnost. Do té doby nás čeká například opětovné zvolení Donalda Trumpa prezidentem. Telefony budou větší, ale oblíbené budou spíše chytré brýle. Pomalu začínají být prezentováni roboti, kteří se postarají o domácnost, bitcoin bude na vzestupu, normální měny ale nezmizí. Velkým problémem bude globální oteplování, území USA bude o hodně teplejší, v Evropě bude naproti tomu mnohem chladněji.

Lidé se dostanou na Mars, bude to ale až v roce 2028, ve stejném roce bude lidem představeno cestování časem, které už ale budou vládní agenti nějakou dobu využívat. Elektrická auta dojedou najedno nabití až 600 kilometrů a celkově se lidstvo zaměří na obnovitelná paliva. Lidstvo také vyléčí některé z nemocí, jako jsou určité typy rakoviny. Umělá inteligence bude na vzestupu.

Související obsah

Kromě podporovatelů se objevují i skeptické hlasy, které volají po tom, že je to vše jen snaha Noaha získat svých pět minut slávy. "Všechno, co Apex TV udělala, bylo, že se objeví odpověď na obrazovce a ozve se ding, detektor vůbec nemusí ověřovat, kdy říká pravdu," napsal jeden z diskutujících.

Další si myslí, že detektor nefunguje, navíc by v něm měla osoba sedět zcela klidně, Noah si ale podle diskuze hraje se snímači, což podle nich přístroj ovlivňuje.

"Jsem profesionální obsluhou detektoru lži a můžu vás ujistit, že tohle není skuteční detektor, ke kterému je připojený," napsal Frank Kang. To, jestli Noah skutečně přišel z budoucnosti, nebo jde například o školní projekt, se asi jen tak nedozvíme, Noah ale mluví o poměrně blízké budoucnosti, už za pár let tak budeme mnohem moudřejší.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Mladík tvrdí, že cestuje časem a pochází z roku 6000: Ukázal FOTO jako důkaz! Co svět čeká za 4 tisíce let? VIDEO

Naplní se další DĚSIVÁ PROROCTVÍ Baby Vangy? Tyto ničivé události už se nezadržitelně blíží!
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz