Urazila se

Šlechtová se rozčílila: Nebudu v politice ničí děvkou!

Karla Šlechtová
Zdroj: Profimedia, Petr Horník / Právo
Téma:

Nečekaná slova napsala v pátek ráno na facebook bývala ministryně obrany Karla Šlechtová (za ANO). V něm se označila jako naprosto blbá a postěžovala si, že věnovala 4 roky svého života něčemu, co byla jen přetvářka.

Bývalá ministryně obrany za hnutí ANO a současná poslankyně Karla Šlechtová překvapila v pátek ráno uživatele sociální sítě facebook. Napsala totiž příspěvek, ve kterém si vylila své srdce.

 

"Buď jsem naprosto blbá anebo všichni okolo mě jen lžou. Asi jsem věnovala čtyři roky svého ministerského života něčemu, čemu jsme věřila a byla to jen přetvářka. V tomto neumím prostě fungovat. A nebudu. Politika je svinstvo. Hnus. Jsem ráda a nic bych neudělala jinak. Děvkou/ovcí nikoho v politice fakt nebudu," stojí v příspěvku.

 

Nakonec dodala, že je pyšná na vše, co kdy učinila. Šlechtová se údajně těší, až se vše jednou provalí. Na co konkrétně svými slovy reaguje, však bývalá ministryně neuvedla.

 

 

Redakce TN.cz žádala poslankyni o vyjádření. Na volání ani sms ale nereagovala. K zastižení nebyla ani na pátečním zasedání Poslanecké sněmovny, omluvila se ze zdravotních důvodů.

 

 

Hnutí ANO však ve čtvrtek schvalovalo finální podobu kandidátky do Evropského parlamentu. Jméno Šlechtové na ní ale není. Exministryně dala ale několikrát najevo, že by o místo v Bruselu stála.

 

Připomeňte si vyhrocený spor premiéra Babiše (ANO) a Karly Šlechtové:

pan TN.cz