Koronavirus

Šlechtová se po dvou týdnech ozvala. Zůstává v karanténě!

Šlechtová se po dvou týdnech ozvala. Zůstává v karanténě!
Zdroj: archiv Karly Šlechtové

Karla Šlechtová (za ANO) se na dva týdny uzavřela před světem a snažila se porazit koronavirus. S nemocí Covid-19 se bývalá ministryně obrany pere statečně. Ještě ale musí zůstat v domácí izolaci. Ukázala také svého psa Rambohafíka, o kterého měli příznivci političky obavy.

Karla Šlechtová se po dvou týdnech mlčení ozvala z karantény. Poslankyně a exministryně bojovala s koronavirem. Potýkala se s horším průběhem, nejspíš i proto se tak dlouho bránila kontaktu s okolím.

Přestože se už političce udělalo lépe, preventivní karanténu ještě opustit nemůže. "Po 14 dnech poprvé doma venku. Ještě zůstávám v domácí izolaci," vzkázala na instagramu.

Šlechtová se nevryla do pamětí lidí jen kvůli působení ve vládě a parlamentu. Proslavil ji i její pes, kterého nevšedně pojmenovala Rambohafík. Ten je po dvou týdnech rovněž v pořádku.

"Díky za přání k uzdravení. Všem, kdo jste v karanténě a izolaci, držte se," doplnila Šlechtová.

Související obsah

Někdejší ministryni trápily vážnější příznaky. Obyčejnou bolest v krku vystřídaly horečky, suchý kašel, bolesti kloubů a svalů či malátnost. Špatně se jí také dýchalo.

V karanténě kvůli kontaktu se Šlechtovou skončilo 13 poslanců. Ti už jsou ale zpátky v práci, druhý test jim podle šéfa Sněmovny Radka Vondráčka (ANO) vyšel negativně, píše portál novinky.cz.

Jak se nakazila Karla Šlechtová, se podívejte v reportáži TV Nova:

TN.cz

K tématu Koronavirus

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz