pokrytectví

Nechutné intriky v MasterChefovi! Kapitánka se zachovala jako sketa

Téma:

Ve včerejším dílu kuchařské show MasterChef Česko si soutěžící poprvé vyzkoušeli týmovou výzvu. Uvařit měli pro legendární skupinu Olympic. Jenže pořad, který by měl být primárně kulinářský, se zvrhnul v nechutnou hru plnou taktiky a intrik.

Patnáctka soutěžících si ve středečním dílu MasterChefa poprvé vyzkoušela, jak umí pracovat v týmu. Jejich úkolem bylo uchvátit partičku drsných rockerů. Jenže nakonec se ukázalo, že nejdrsnější byl někdo úplně jiný.

 

Příležitost sestavit si ideální tým dostala Lucka, která v minulém díle nejlépe uvařila, a Honza, který skončil těsně druhý. A zatímco Honza nechával tým pracovat tak nějak po svém, Lucie okamžitě všechny srovnala.

 

"Děcka, poslouchejte mě, klid," začala hned od začátku velet Lucka. "Důležitý je, abyste věděli, že to mám rozmyšlený, že budu říkat, co si myslím, že bysme měli udělat," pokračovala. Pak začala rozdávat úkoly. "Sestavila jsem kostru menu a chtěla jsem, aby ji můj tým respektoval," vysvětlila Lucka.

 

 

Jenže její koncepce se rozpadla jako domeček z karet hned ve chvíli, kdy na obhlídku přišel porotce Mirek Kalina. Hlavní chod tak museli od základu překopat a Lucku to totálně rozhodilo. I kvůli tomu nakonec červený tým ve výzvě pohořel a z vítězství se radoval modrý tým.

 

Jenže ani porážka dominantní Lucii v jízdě nezastavila a ukázalo se, jaká skutečně je. Když totiž od porotců dostala šanci někoho ze svého týmu zachránit před vyřazováním, rozhodla se zachránit sama sebe!

 

Jenže tímto zbabělým činem si proti sobě poštvala nejen vlastní tým, ale také všechny ostatní soutěžící. Kapitán by totiž měl loď opustit vždycky jako poslední, to ale bylo Lucce nejspíš jedno, chtěla si zachránit jen vlastní kůži.

 

 

"Je to její problém, ale ona si ponese tohle břímě," okomentovala šokující krok kapitánky Dominika. "Zachrání sebe a posádku pošle dolů? To mi přijde úplně nechutný," dodal Ivan. "Je to podpásovka," přidal se Zdeněk.

 

"Pořád jsme ve hře a já chci vyhrát, takže z tohoto důvodu jsem zvolila sama sebe," obhajovala se Lucie. Jestli se jí rozhodnutí vyplatilo a jakou bude mít dohru v dalších epizodách MasterChefa, sledujte každé pondělí a středu ve 20:20. Poslední díl si můžete pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

MasterChef Česko poprvé už tuto neděli! Na jakou známou osobnost se můžete těšit?

GALERIE: Linda z MasterChefa se představuje jako modelka. Za své dokonalé tělo se rozhodně nestydí

mom TN.cz