Robinsonův ostrov 2

Robinsonův ostrov: Moderátor řekl, co se bude dít po sloučení!

Reality show Robinsonův ostrov jde do další fáze! Přichází sloučení kmenů Kalinga a Manobo. A budou se opět dít věci, jak ve Snídani s Novou prozradil moderátor Ondřej Novotný.

"Slibuju, že v této řadě začne hned, dneska, velký maso,“ říká Ondřej Novotný, moderátor Robinsonova ostrova. Oba kmeny se totiž dnes sloučí v jeden nový, přestěhují se na nový ostrov a všichni soutěžící už budou bojovat jen sami za sebe. "Půjde to na dřeň,“ dodává s úsměvem Novotný.

"Všichni oblíbení – mrtví, všichni neoblíbení vyjdou na povrch,“ slibuje Novotný. Bude hodně kmenových a rad a na nich se podle oblíbeného moderátora budou dít věci. "Fanoušci kmenových rad zažijí úplně všechno, co se na kmenové radě dá zažít, což jsme loni třeba vůbec neměli,“ vysvětluje Ondřej Novotný, na co se diváci mohou těšit.

Související obsah

A prozradil i jednu konkrétní situaci, která slibuje opravdu zajímavé vyústění. "Dokázal jsem na kmenové radě rozmluvit soutěžící tak, že jeden se mnou mluví a ostatní se za jeho zády domlouvají, jestli právě jeho vyhodí. Chodí si tam, šeptají si, je tam překvapivé zahrání imunit, je tam mnoho překvapení, které jsem ani já nečekal, že by se takhle mohly povést.“

Celá hra tak nabere nový spád a směr. Místo kmenových soubojů už budou soutěžící bojovat jen o individuální imunitu a odměnu. "Teď tam bude těch x lidí soutěžit vždycky sám za sebe proti všem ostatním a vyhrát může jenom jeden. Jenom on dostane imunitu,“ vysvětluje Novotný.

Související obsah

Moderátor zároveň prozradil, jaké obsazení soutěžících by se mu líbilo v budoucích řadách, pokud budou. "Tebe bychom vzali taky,“ slibuje Novotný moderátorce Snídaně Gábině Partyšové. "Já myslím, že jedna z řad, jestli budeme pokračovat, by měly být novácké hvězdy. Tam byste se odkopali,“ smál se Novotný na moderátory Snídaně.

ČTĚTE TAKÉ:

Ponorku nemusíte zažít jenom na ROBINSONOVĚ OSTROVĚ!
Jak přežít na pustém ostrově? Soutěžící z Robinsonova ostrova to nemají jednoduché

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz