pátrání

"Budu tam za 20 minut," napsala Nina a už nepřišla. Zmizela i s kamarádem

Zmizelá žena
Zdroj: Anna Husted
Zmizelá Nina
Petr Barták
Petr Barták, Kristýna Vondřichová
Aktualizováno 9. 11. 2020 20:36
8.11. 2020 7:16
Téma:

Od pátku pohřešuje rodina 24letou Ninu H. z pražských Stodůlek. Ta zmizela spolu s 34letým Janem P. z Prahy Žižkova. Po Nině také prostřednictvím sociálních sítí zoufale pátrá její sestra Anna.

"Mnoho z vás mi píše, tak informuji zde. Ninu, mou milovanou sestru, pohřešujeme už od pátečního odpoledne, měla se dostavit od té doby na tři srazy, ani na jeden nedorazila, dokonce ani v sobotu ráno," napsala Anna, sestra pohřešované Niny, na svůj facebook.

 

"Víme, že byla naposledy v Praze na Palmovce na srazu s Janem a od té doby není ani jeden dostupný. Nevíme, zda se jí/jim něco nestalo. Moc vás prosím, pokud jste ji/jej viděli, dejte okamžitě vědět," doplnila Anna.

 

 

Podle informací policie svědci 24letou Ninu naposledy viděli v jejím bydlišti v pražských Stodůlkách. Kriminalisté již prověřili desítky míst, kde by se mohla nacházet, ale mladou ženu se najít nepodařilo. "Nina měla dorazit na tři srazy. Na jeden psala, že tam bude za 20 minut," napsala její sestra Anna ohledně jejího zmizení.

 

"Jakékoliv informace o pohybu ženy a muže nebo místě, kde by se mohli nacházet, prosím neprodleně oznamte policistům na lince 158 nebo na jakékoliv policejní služebně," žádá policejní mluvčí Eva Kropáčová.

 

TN.cz