Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

to snad ne!

Norský Barnevernet bez milosti zabavil miminko kojící matce!

Maxine
Zdroj: Facebook official

Norská sociální služba Barnevern zabavila dítě, které potřebuje mateřské mléko. Matka nemá šanci ho kojit. Případ se týká Slovenska.

Holčička jménem Maxine má dva měsíce. Je tedy maličkým miminkem a potřebuje mateřské mléko. Úředníky z Barnevernetu to ale ale nezajímalo a dítě matce zabavili.
 

Důvod? Matka prodělala zánět mozkových blan a neslyší. Norští úředníci to považují za handicap při výchově dítěte. Matce bylo doporučeno, aby se přestěhovala do specializovaného centra, když odmítla, bylo jí dítě odebráno.
 

Případ má mezinárodní přesah. Maxine je totiž z norsko-slovenské rodiny a vlastní slovenský pas. Slovensko již v smutné kauze intervenovalo a chce být k případu připuštěno jako třetí strana sporu.  
 

Matka malé Maxine smí svou dceru vidět jednou za 14 dní. Nemůže kojit, mléko si tedy odstřikuje stranou a snaží se ho vždy do další návštěvy nějakým způsobem uchovat.
 

"Máme k dispozici detailní seznam pravidelných a nehlášených (i nočních) návštěv, které pracovnice Barnevernu absolvovaly a kterými rodinu začaly okamžitě po narození dítěte obtěžovat. Rodina postupovala podle jejich instrukcí," uvedl pro echo24.cz zástupce petičního výboru Pavel Hasenkopf.
 

Norové učí masturbovat a souložit malé děti v televizi! Více zde!
 

Rodiče maličké Maxine se bojí, že když budou případ silně medializovat, že jim norští úředníci zabaví natrvalo. Na druhé straně le nechtějí jen tak sedět a čekat na zázrak, proto založili na facebooku skupinu Vráťte Maxine rodičom a prosí o pomoc.
 

Norsko krade děti! Více ke kauze najdete ZDE!

 

ČTĚTE TAKÉ:

TOLIK CITU NAJEDNOU! Nemocná holčička poprvé vidí svou maminku

Jak utišit plačící miminko? Tento fígl vás dostane

TN.cz