To se nepovedlo

Palestinci ukázali nový tank. Teď jsou všem pro smích! FOTKY

Hamas ukázal strašlivý tank - 2
Zdroj: Profimedia
Hamas ukázal "tank", kvůli kterému sklidil posměšky na sociálních sítích
Téma:

Palestinské hnutí Hamas, které ovládá Pásmo Gazy, se pochlubilo novým tankem, který postavilo podle zajatého izraelského tanku. Ukázalo jej na počest sedmi bojovníků, kteří zemřeli, když na ně spadl tunel, který kopali do Izraele. "Tank" Hamasu se ale stal terčem výsměchu na sociálních sítích.

Během sobotní přehlídky za zemřelé bojovníky ukázalo palestinské hnutí Hamas také nový tank vlastní výroby, který postavilo podle izraelského tanku, který mělo zajmout před dvěma lety. Mluvčí Hamasu dokonce řekl, že se jedná o novou strašlivou zbraň džihádu.

 

Tank Hamasu ale začal hned bavit uživatele sociálních sítích. Palestinského vynálezu si všiml i mluvčí Izraelského premiéra Ofir Gendelman. "Hamas včera předváděl "zajatý a přestavěný izraelský tank". Pro vaší informaci, tanky většinou nejsou ze dřeva a nejezdí po kolech," uvedl Gendelman na Twitteru.

 

GALERIE: Nepovedený tank Hamasu

1
/
9
Zdroj: Twitter
Vtípky na úkor palestinského tanku - 3 ; Falešný tank pobavil mluvčího izraelského premiéra
 

 

Z fotografií je totiž patrné, že pásy, které tank má, jsou jen pro ozdobu. Ve skutečnosti se pohybuje na kolech. Tank tak není ničím jiným, než maketou postavenou na normálním autě! Místo děla má "tank" odpadní rouru!

 

 

Gendelmanova tweetu se hned chytli další uživatelé Twitteru, kteří začali zásobovat sociální síť zábavnými obrázky. Hamas pobavil i své rivaly z palestinského hnutí Fatah. "Dokážou zmobilizovat své podporovatele....odpadní rourou a navařenými sklolaminátovými deskami?" stojí podle webu The Blaze na plakátu, kterým si Fatah ze svých rivalů dělá legraci.

Související témata:
vbo TN.cz