dramatické chvíle

Petra Němcová předčasně porodila! Popsala strach o život dítěte

Petra Němcová s manželem
Zdroj: Profimedia
Hana Mikulková
Hana Mikulková
Publikováno 28. 11. 2019

Topmodelka Petra Němcová (40) se stala matkou. Dítě ale přivedla na svět už ve 34. týdnu těhotenství a s manželem se po porodu strachovali o jeho život. Šťastnou novinku tak oznámila až o dva týdny později.

"Je to kluk! Naše tváře zalily slzy radosti a vděčnosti, protože jsme u nás včera konečně přivítali našeho malého anděla. Rozhodl se, že dorazí nečekaně ve 34. týdnu. Stalo se to uprostřed noci v odlehlé oblasti obklopené přírodou. Narodil se během bouře, ve které jsme téměř porodili předčasně narozené dítě v autě, když jsme jeli do nejbližší nemocnice," napsala Petra Němcová na Instagramu.

 

Modelka popsala, že "cítili bezpodmínečnou lásku a milost". Prožili ale chvíle strachu. "Od 15. listopadu to byla intenzivní cesta po různých nemocnicích, modlitby za uzdravení našeho dítěte a přání, aby bylo silnější a zdravější, ale po celou dobu jsme se cítili božsky vedeni a podporováni mnoha anděly, kterým jsme nekonečně vděční," popsala modelka dramatické okamžiky.


Zobrazit pspvek na Instagramu

Its a Boy! Streams of joy and gratitude poured down our cheeks as, yesterday, we finally welcomed into our nest, our little angel. He chose to arrive unexpectedly at 34 weeks in the middle of the night in a remote area surrounded by nature. During this storm, in which we almost gave birth to a premature baby in the car, heading towards the nearest hospital, we felt unconditional love and grace embrace us; holding us in its pure light. Since November 15th, it has been an intense journey at different hospitals, praying for our babys recovery and wishing him to become stronger and healthier, but we felt divinely guided all along the way and supported by many angels, whom we are infinitely grateful for. My hubby and I didnt share anything as we didnt want to worry anyone until our baby was safe and out of danger. This experience has been a conviction of the power of transformation of all things into LOVE when our mind, heart, body, and soul are in alignment. Now our beautiful baby boy is with us, safe, protected, loved and in peace We are in Bliss, we are in Gratitude, and we are in LOVE with our sweet angel that is revealing to us unraveling Wisdom and Truth of many life's miracles on our beautiful planet Earth. Thank you to God and the Universe for blessing us with this miracle of Life in Divine timing. #Peace #Bliss #UnconditionalLove #Gratitude #Transformative #Journey #Divine #Union #SacredBirth #SacredSpace #NewHumanity #NewWorld #Consciousness

Pspvek sdlen Petra Nemcova (@pnemcova),

 

Petra Němcová také v dojemném příspěvku přiznala, proč s oznámením radostné novinky čekali. "Nechtěli jsme, aby se kdokoliv strachoval, dokud naše miminko nebylo v pořádku a mimo nebezpečí," přiznala. Novopečení rodiče si syna, jehož jméno zatím nezveřejnili, už odvezli z nemocnice domů. "Náš krásný chlapec je s námi, v bezpečí a míru, ochráněný a milovaný," doplnila modelka.

 

Chlapeček se narodil pouze 4 měsíce po svatbě Němcové a podnikatele Benjamina Larretcheho. Obřad proběhl na netradičním místě - ve Skalní katedrále v Sedoně v americkém státě Arizona. Více najdete zde.

 

Němcová tak prožívá šťastné období. Pravou lásku dlouho hledala, protože o jednu za tragických okolností přišla. V roce 2004 zemřel její snoubenec, fotograf Simon Atlee (†33), který tragicky zahynul při tsunami na jejich společné vánoční dovolené v Thajsku. Modelka tehdy přežila jen zázrakem. Při tragédii zemřelo přes 300 tisíc lidí.

 

Petra Němcová jako Saša Koutecká v Ordinaci:

TN.cz