snídaně s novou

Plyšáků pro Ozzyho přibývá i po jeho smrti! Tohle se s nimi stane

Petr Suchoň rapuje
Zdroj: TV Nova
Ozzy dostal v březnu hromadu hraček

Od tragické smrti Snídaňového štěněte Ozzyho uplynul už týden, diváci ale stále posílají do Televize Nova plyšáky. Hora hraček nazmar ale nepřijde - zamíří do chovné stanice, kde udělá radost jiným štěňatům.

Náhlá smrt Snídaňového štěněte Ozzyho zasáhla desítky tisíc lidí. Ačkoliv od tragického dne uplynul už týden, diváci se stále účastní plyšákové výzvy, kterou TV Nova vyhlásila, když ještě Ozzy žil.

 

Plyšáků pro nebohé štěně tak stále přibývá, nazmar ale nepřijdou. Tým Snídaně s Novou se rozhodl je vzít do chovné stanice, kde je dostanou jiná štěňata. 

 

Roztomilý rošťák Ozzy zemřel 1. dubna za tragických okolností. Štěně se udusilo kouskem jídla, které vdechlo. "Bohužel nepomohl ani okamžitý zásah psovoda, ani veterináře, kteří se ze všech sil snažili zvrátit nemožné," řekla mluvčí policejního prezidia Eva Kropáčová.

 

 

 

Hromady hraček, kterou Ozzy dostal od svých fanoušků, si tak příliš dlouho neužil. Ve studiu Snídaně s Novou se objevil jen jednou, kde si v hoře plyšáků pořádně zařádil - udělali mu nesmírnou radost. Přestože jeho odchod stále zůstává tragédií, malou útěchou pro diváky může být, že jejich hračky rozzáří očka jiným pejskům.

 

Podívejte se na vzpomínkové video se Snídaňovým štěnětem Ozzym:

sei TN.cz