Snídaňové štěně

Zdrcená moderátorka Snídaně po smrti Ozzyho: "Moc mě to mrzí!"

Náhlá smrt roztomilého Snídaňového štěněte Ozzyho zasáhla nejen policisty, ale také moderátory Snídaně s Novou, kteří hravé štěně nedávno uvítali ve studiu. Jak se ke smutné události vyjádřili?

Když minulý týden Snídaňové štěně Ozzy řádilo ve studiu Snídaně s Novou obklopené horou hraček od svých obdivovatelů, nikdo netušil, že to bude naposledy. V pondělí pejsek tragicky zemřel a zpráva o jeho smrti zasáhla i tým Snídaně s Novou.

Svou hravostí a bezprostředností si získal všechny moderátory, kteří na štěně vzpomínají a vyjadřují upřímnou soustrast. "Odchod našeho Snídaňového štěněte Ozzyho mě opravdu velmi mrzí. I přesto, že byl zatím štěňátkem, se stal plnohodnotným členem naší televizní rodiny. Zároveň bych ráda vyjádřila podporu policistovi Standovi, který byl s Ozzym do poslední chvíle," vyjádřila se ke smutné události moderátorka Gábina Partyšová.

Ani moderátorku Ivetu Vítovou nenechala smrt chlupáčka chladnou. "Je mi to moc líto, byl to neuvěřitelně roztomilý malý rošťák, kterého si všichni hned oblíbili," řekla. "Tomu se vůbec nechce věřit," dodala zdrceně moderátorka Iveta Kořínková.

"Moc mě to mrzí. Byl to člen naší snídaňové rodiny. Měl před sebou tolik radostných zážitků a krásnou misi pomáhat. Nakonec je to strašně smutný příběh," vyjádřil lítost moderátor Míra Hejda. Jeho manželka a moderátorka Zorka Hejdová na instagramu napsala: "Je mi smutno." 

Související obsah

"Bohužel nepomohl ani okamžitý zásah psovoda, ani veterináře, kteří se ze všech sil snažili zvrátit nemožné," oznámila smutnou novinu mluvčí policejního prezidia Eva Kropáčová.

Ozzyho, i jeho předchůdce Sunnyho, si můžete připomenout i na instagramovém profilu Snídaňové štěně.

Podívejte se na vzpomínkové video Snídaňového štěněte Ozzyho:

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, které leží asi 120 km východně od hlavního města Dakar, zemřelo 11 novorozenců. Oznámil to ve středu bez dalších podrobností na svém twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguère na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Píše se na Deník.cz