Na co se můžete těšit?

Co nás čeká letos na Nově? Policie Modrava i SuperStar. PŘEHLED

Téma:

Premiéry českých i zahraničních filmů, pokračování úspěšných seriálů, ale i úplně nové soutěžní kuchařské show. Televize Nova nachystala pro diváky i v tomto roce atraktivní nabídku pořadů. Už na jaře se tak můžete těšit na dlouho očekávaný kriminální seriál Policie Modrava a premiérové díly reality show Výměna manželek. Na podzim do Česka vtrhne další ročník velkolepé show SuperStar.

Seriály

 

Diváci nepřijdou o své oblíbené seriály. Každý den před Televizními novinami budou pokračovat osudy hrdinů z Ulice. Úterní a čtvrteční večery budou tradičně patřit Ordinaci v růžové zahradě 2, která letos vstupuje už do desáté sezóny. V pondělí uvidíme, jak žijí Doktoři z Počátků.

 

Nejnovější díly reality show Výměna manželek budeme moct sledovat ve středu a nechají nás jako obvykle nahlédnout do dvou zcela odlišných domácností. Detektivní seriál Policie Modrava nám bude zpříjemňovat nedělní večer. Těšit se můžeme na nádhernou šumavskou přírodu, neokoukané herce, napětí, tajemství i humor.

 

Více informací o seriálech i o zákulisí natáčení najdete na nova.cz

 

 

Nový kabát oblékl pořad Rady ptáka Loskutáka, který se kromě nových rubrik, grafiky a dekorací dočkal také nového moderátora Petra Rychlého.

 

České premiéry

 

V průběhu roku 2015 uvede televize Nova celou řadu premiér českých filmů v čele s příjemnou komedií Jiřího Vejdělka Něžné vlny, která nás zavede zpět do roku 1989. Jan Hřebejk bude ve filmu Zakázané uvolnění vyprávět o únosu nevěsty, který se nepovedl. Matouš Ruml a Miroslav Donutil prožijí milostné dobrodružství ve snímku Deset pravidel jak sbalit holku. Bolek Polívka zazáří v pokračování kultovní komedie Dědictví aneb Kurva se neříká a Vánoce si pak diváci užijí s pohádkou Tři bratři.

 

Zahraniční premiéry

 

Na obrazovce nebudou chybět ani zahraniční filmové trháky. Do vesmíru se vypraví Sandra Bullocková ve filmu Gravitace. Boj o život nastane v nebezpečné aréně ve filmech Hunger Games a Hunger Games: Vražedná pomsta. Připraven je ale také Hněv Titánů, Millerovi na tripu, Muž z oceli, Ledové království, Univerzita pro příšerky, Iron Man 3 nebo Thor: Temný svět.

 

Diváci se mohou těšit také na seriálové zahraniční novinky. Budou jimi Černá listina, Stalker, Intelligence nebo Mizera.

 

 

 

Nova Cinema

 

Na Cinemě zazáří Ben Affleck ve svém oscarovém snímku Argo. Nebudou ale chybět ani takové tituly jako Lov lososů v Jemenu, Pravidla mlčení nebo Vášeň mezi řádky.

 

Fanda

 

Filovým fandům letos pogram nabídne skvělý snímek 300: Bitva u Thermopyl nebo akční film Dredd. Sportovní fanoušci ocení pokračování živých přenosů z NHL.

 

Smíchov

 

Smíchov letos představí nový sitcom Suterén nebo 5. řadu seriálu Zpátky do školy.

 

Podzim na TV Nova

 

Také podzim bude na Nově nabitý. Od září odstartuje nový roční velkolepé soutěžní pěvecké show SuperStar, ve které budou diváci svědky zrození nové hudební hvězdy. Milovníci vaření si pak určitě nesmí nechat ujít úplně nové formáty soutěžních kuchařských show. První z nich bude show Nejlíp vaří moje máma!, ve které se mezi sebou utkají dvojice složené rodičů a jejich dospělých dětí. Druhým potom Češi vaří česká jídla, kde budou mít soutěžící za úkol uvařit dané jídlo tak, jak ho dělají doma.

 

GALERIE: Programové schéma

1
/
8
Zdroj: TV Nova
Policie Modrava

 

ČTĚTE TAKÉ:

Natáčení svatby v Ordinaci: Heluš byla pod šaty nabalená jako pumpa

Střídá chlapy jako ponožky! Stryková z Ordinace je pěkná proutnice

mom TN.cz