Britská královská rodina

Další skandál Meghan? Po porodu plánuje porušit letitou tradici

Meghan Markle
Zdroj: Profimedia
Téma:

Meghan Markle (37) se co nevidět stane maminkou. Pro své miminko chce s princem Harrym (34) samozřejmě to nejlepší a královských tradic při tom rozhodně nedbá. Na to už si její okolí ostatně zvyklo. Hned po porodu se chystá porušit letité pravidlo, což bude královna Alžběta II. jistě těžko skousávat.

Na královském dvoře se odjakživa dodržuje nespočet tradic. Jednou z nich je využívání služeb chův z univerzity v Norlandu. Takzvaná Norland Collage dává pečovatelkám patřičné vzdělání. Po jejím vystudování by měly mít přehled o psychologii, etiketě, historii a cizích jazycích.


"Dodržovat musí i přesný dress code, který zahrnuje bílou košili, hnědé šaty a klobouk s písmenem N. V minulosti tak třeba Kate Middleton s princem Williamem najali Mariu Teresu Turrion Borrallo," informuje Daily Mail.

 

GALERIE: Meghan Markle a chůva

1
/
9
Zdroj: Profimedia
Meghan a Harry - 7

 

Meghan Markle o to ale nestojí. Pro královského potomka chce najmout americkou chůvu, což si ještě nikdo nikdy nedovolil. Hovoří se o tom, že je dokonce ochotna zaměstnat i muže, což je dokonce dvojí porušení tradice.

 

Nevšední výběr chůvy vypovídá o tom, že Meghan je myslí pořád v Americe, která jí zjevně chybí, píše Daily Mail. Vhodného kandidáta chtějí Meghan a Harry najít během následujících tří měsíců. Vévodkyně ze Sussexu se nikdy netajila tím, že je na své americké kořeny hrdá.

 

 

Chůvu chce brát spíše jako člena rodiny, než součást personálu v uniformách. Tajemstvím není ani to, že nový zaměstnanec panství Frogmore bude moci používat auto a za svou práci dostane v přepočtu zhruba dva miliony korun za rok. Konkrétní částka bude záviset na jeho zkušenostech.

han TN.cz