Královská rodina

Prince George a princeznu Charlotte čekají první královské povinnosti

Princ George a princezna Charlotte
Zdroj: Profimedia
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
17.12. 2019 5:45
Téma:

Princ George (6) a princezna Charlotte (4) letos poprvé na Vánoce doprovodí zbytek královské rodiny ze Sandringhamského domu do kostela Svaté Marie Magdaleny. Tradiční "královskou procházku" plánují vévoda a vévodkyně z Cambridge 25. prosince.

Britská média předpokládají, že nejmladší princ Louise zůstane doma s Katinými rodiči, protože na procházku, která se stala každovánoční tradicí, je ještě příliš malý.

 

"To je obrázek, který chtějí vidět všichni královští fanoušci," řekl portálu Sun zdroj z královského prostředí. Dodává, že po negativní publicitě, kterou královské rodině nechtěně zajistil princ Andrew, bude právě takovýhle pohled na královskou rodinu tím, který zdůrazní její pozitivní budoucnost.

 

Princ Harry a Meghan Markle se vánočních událostí nezúčastní, vzhledem k jejich šestitýdennímu "útěku" na neznámé místo spolu s Meghaninou matkou Doriou Raglandovou.

 

Nebudou tedy na výroční oslavě v Buckinghamském paláci, ani na královské vánoční hostině. Královna jejich absenci prý chápe. Meghan s Harrym mají v plánu žít nějaký čas jako obyčejná rodina.
 

TN.cz