Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

rozhovor

Průšvih s autobusem žehlí matka! Co říká na adresu syna z TVTwixx?

Rozhovor s matkou
Zdroj: Facebook / TN.cz

Televizi Nova se podařilo získat rozhovor s matkou jednoho z chlapců, kteří hodili petardu do autobusu. Jak jednání svého syna omlouvá?

Kluci z kontroverzní internetové skupiny TVTwixx přiznávají, že k odpálení pyrotechniky a natáčení videa je motivovala touha proslavit se a vydělat peníze. A také obdiv fanoušků.
 

Jedno je jisté, na youtube.com se dá slušně vydělávat, pokud natočíte video, které je úspěšné a shlédne ho dostatečný počet lidí. Kluci chtějí vydělávat a točí hodně provokativní kousky. Za petardový útok na autobus jim hrozí pokuta. Škoda na majetku totiž byla vyčíslena na 35 tisíc korun.
 

Co nám k tomu řekla matka jednoho z chlapců? Údajně byla v šoku, když se dozvěděla, že její syn spáchal pyroútok na autobus. Slibuje, že vše bude napraveno. Kluci prý svého činu litují. Poslechnětě si rozhovor:
 


 

Partička TVTwixx ale má kromě autobusu na kontě i další zničené věci. Například se kluci natáčeli u toho, jak "vybírají" automat. Brali z něj čokoládové sušenky a měli radost, že nemusí platit. Podívejte se zde:
 


Kluci sice mají hodně fanoušků, ale komunita youtuberů jejich počínání odsuzuje. Poslední video s pyrotechnikou jejich fanoušci nepovažují za legrační, ale za ubohý vandalismus - čtěte ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Smutek Karoliny Kurkové: Její kamarádku a slavnou modelku srazil autobus

Zlata Adamovská v ohrožení života: Autobus ji v tunelu natlačil na zeď

tn.cz