narození chlapečka

První slova Harryho: Byl to neuvěřitelný zážitek, jsem v nebi!

Téma:

V pondělí se nejen Británie, ale také celý svět dočkal narození prvního potomka prince Harryho a vévodkyně Meghan. Oblíbenému královskému páru se narodil chlapeček, který vážil kolem tří kilogramů. Jméno zatím pár zvažuje, jak řekl Harry v rozhovoru pro média. Popsal také, jaký byl porod nebo jak se Meghan i synovi daří.

Princ Harry se stal v pondělí otcem a svou radost neskrýval. "Jsem velmi nadšený, že vám mohu oznámit, že se mě a Meghan narodil brzy ráno chlapeček," oznámil princ Harry pár hodin po porodu, uvedlo CNN.

 

Dále také dodal, že Meghan i syn jsou oba v pořádku. "Byla to neuvěřitelná zkušenost, kterou jsem si nedokázal ani představit. Kolik žen dělá to, co dělá, je mimo mé chápání, ale jsme oba naprosto nadšení a vděční za veškerou lásku a podporu od vás všech," doplnil Harry.

 

 

Královský pár také zvažuje, jak se bude syn jmenovat. "Dítě přišlo na svět opožděně, takže jsme měli trochu času na to, abychom o tom přemýšleli, to je náš další krok," vysvětlil Harry. Uvedl také, že byl z porodu opravdu nadšený a svou ženu obdivuje.

 

 

Vévodkyně Meghan porodila chlapečka v pondělí před půl šestou ráno a vážil 3,26 kilogramů. O všem byli informováni i ostatní členové královské rodiny, a to především královna Alžběta II., princ Charles a vévoda a vévodkyně z Cambridge. U své dcery ve Frogmore Cottage je také její maminka Doria Raglandová, která se raduje z narození vnoučka.

reg TN.cz