Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Dáda Patrasová

První vyjádření Dády po nehodě: Pila jsem včera víno, dneska nic!

Dáda Patrasová je posledních pár hodin pod velkým tlakem kvůli odpolední nehodě. Podle informací měla řídit opilá a přijít o řidičák. Dáda se pro televizi Nova k incidentu vyjádřila.

Dáda Patrasová se vyjádřila k odpolední středeční nehodě, kterou měla podle informací sama způsobit. Slavná herečka vehementně popírá, že by před jízdou něco pila.

 

"Já jsem žádný alkohol nepila," sdělila televizi Nova Patrasová. "Den předtím jsme pili u dcery víno a to je celý. Vůbec nevím, o co vám jde. Prostě ne. Nepila jsem. Nic," dodala podrážděně.

 

Patrasová přiznala, že odpoledne skutečně havarovala, odmítá však tvrzení, že nehodu měla na svědomí ona. "Tu nehodu způsobil pan z Ukrajiny. A to je celý. Naboural mi levý blatník."

 

 

Nehoda se stala na Vinohradech, kde se mělo podle informací auto Dády Patrasové dostat do protisměru a srazit se s druhým autem. Mluvčí policie Tomáš Hulan potvrdil, že řidič jednoho z aut opakovaně nadýchal 2,5 promile - k informaci, že nehodu způsobila herečka, se však odmítl vyjádřit.

 

sei TN.cz