Česko-Slovenský ples 2019

Róby, luxus, celebrity! Kdo ze slavných se ukázal v gala?

Česko - Slovenský ples
Zdroj: Profimedia
Téma:

Desítky známých tváří se vydaly na Česko–Slovenský ples do pražského Obecního domu. Šlo o jeden z nejhonosnějších plesů, dresscode byl přísně vyžadován, a tak si celebrity daly záležet! Že bylo na co se dívat, se přesvědčte v galerii.

Od šesti hodin večer se v sobotu 16. února v Obecním domě v Praze tančilo, bavilo a popíjelo v rámci jedné z nejvýznamnějších akcí sezony – Česko–Slovenském plesu!

 

Organizátoři datum akce stanovili záměrně na Valentýnský týden, Česko–Slovenský ples je totiž označován jako "nejromantičtější ples v naší plesové historii“.

 

GALERIE: Československý ples

1
/
11
Zdroj: Profimedia
Felix Slováček s partnerkou Lucií Gelemovou ; Hudebník Felix Slováček se svou partnerkou, výtvarnicí Lucií Gelemovou

 

Program zahajoval Balet Národního divadla Brno, v průběhu večera na pódiu zazářila také zpěvačka Tereza Kerndlová, která byla jednou z hlavních hvězd večera. Ta se předvedla na galavečeru ve velmi odvážném kostýmu.

 

Princ z dnes už legendární pohádky Tři oříšky pro Popelku nedávno zesnulého režiséra Václava Vorlíčka Pavel Trávníček vyrazil na galavečer se svou čtvrtou manželkou, Monikou Trávníčkovou. Manželé mají doma malého Maxmiliána, ve společnosti se objevili po delší době.

 

Na plese se ukázal i představitel Ozzáka z populárního seriálu Comeback Martin Dejdar. Do společnosti jej doprovodila manželka Daniela.

 

 

A pozornost si užíval také ještě pořád manžel Dády Patrasové Felix Slováček. Jeho současná partnerka, výtvarnice Lucie Gelemová, se blýskla v barevné robě.

 

Galavečer si jak se patří užily i moderátorky Novy Gábina Partyšová a Inna Puhajková. Dámám to moc slušelo a v průběhu večera spolu jako kolegyně dokonce i společně zapózovaly fotografům.

 

Česko–Slovenský ples chtěl vzdát hold 30. výročí Sametové revoluce. Historickou událost v průběhu večera organizátoři několikrát symbolicky připomněli.

 

 

A akce to byla skutečně nákladná! Pokud jste chtěli rovnou do hlavního sálu do Smetanovy síně, zaplatili jste si 12,5 tisíce korun, nejlevněji jste se pak mohli na ples podívat z balkonu ve 2. patře hlavního sálu za 5,5 tisíce.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

mj TN.cz