HON ZA SLEVOU

S linkovým kloubovým autobusem vyrazil na nákupy! Vzal i ženu

Roman Dolejský
Roman Dolejský
Publikováno 12. 6. 2020
Téma:

Řidič hromadné dopravy si ve čtvrtek zřejmě nechtěl nechat ujít slevy v jedné z pražských prodejen, na nákup vyrazil s dlouhým kloubovým autobusem. Vzal s sebou i doprovod. Podle provozovatele jej čeká přísný trest.

Muž a žena pospíchají s naloženým vozíkem z nákupního střediska k zaparkovanému linkovému autobusu s označením Pražské integrované dopravy (PID). Ten je zaparkovaný na zabahněném plácku u silnice.


Vše se odehrálo ve čtvrtek krátce po jedné hodině odpoledne v pražských Letňanech u prodejny, kde jsou zrovna vyhlášené obří slevy. Do redakce TN.cz se dostalo video od jednoho ze čtenářů.

 


Na záběrech je vidět, jak dvojice rychle překládá nákup z vozíku, načež jej žena svižným krokem jde vrátit. Autobus následně vycouvá ze zabahněného plácku, přičemž téměř dře podvozkem o zem, a odjíždí.

Anketa

Použili jste někdy služební vůz na soukromé účely?

Hlasovalo 1950 lidí.

"Když jsem ho natáčel, tak tam stál už podruhé. Poprvé přijel i s ženou ráno. Tehdy si ale nic neodnesli. S ostatními jsme si říkali, že ten autobus z bahna nevyjede," popsal čtenář TN.cz, který video pořídil.


Autobus provozuje společnost Arriva. "Řidič zásadně porušil naše pravidla a chování během své směny, za což bude velmi přísně potrestán," uvedl mluvčí Arrivy Jan Holub.
 

TN.cz