Přírůstek do rodiny

Šéf Pirátů Ivan Bartoš se stal otcem. Syn dostal velmi netradiční jméno

Vondřichová
Kristýna Vondřichová
5.8. 2020 10:20
Téma:

Předseda Pirátské strany Ivan Bartoš přivítal do rodiny vytouženého potomka. S manželkou Lydií dali synovi velmi netradiční jméno – Bertram. Hrdý otec se snímkem syna pochlubil na sociální síti.

"Pro přátele a kamarády: Chameleon Colin hlásí, že všichni jsou cajk. Díky, ženuško. A my se na chvilku s dovolením odpojíme," napsal šéf Pirátů na svůj facebook s odkazem na plyšového chameleona, který dělá v postýlce společnost malému Bertramovi.

 

Přátelé ho obratem zahrnuli gratulacemi a někteří rovnou připojili návrhy na nezbytné kousky do novorozenecké výbavy. Sám Ivan Bartoš sdílel kojenecké body s motivem komiksového hrdiny Kapitána Ameriky.

 

 

Podle mínění uživatelů pod příspěvkem je malý Bertram pořádný kus chlapa a rodičům bude jistě dělat jen radost. "Je nádherný. Moc gratuluji a přeji zdraví a štěstí celé rodině," napsala šéfovi Pirátů přispěvatelka Radana.

 

Chlapeček přišel na svět 4. srpna krátce před půlnocí. Při narození vážil 4 390 gramů a měřil 54 centimetrů. Ivan Bartoš se pod snímkem syna pochlubil také svou vlastní fotkou, kdy v noci čekal v prostorách nemocnice.

 

 

Spolu s manželkou Bartoš vychovává ještě jedno dítě - Lydiinu dceru z prvního manželství Amélii. Mezi vlastními a nevlastními dětmi ale šéf Pirátů dle svých slov nehodlá dělat rozdíly.

Související témata:
TN.cz