galerie Posílala mu žhavá selfie

Sexy učitelka musí do vězení za sex s žákem. Brání se, že je oběť

Mary Beth Haglin - 4
Zdroj: facebook
Mary Beth Haglinová
Téma:

Bývalá učitelka Mary Beth Haglinová z americké Iowy půjde do vězení za sex s nezletilým studentem. Přesto může mluvit o štěstí, soudce Kevin McKeever jí sice udělil roční trest, odsedí si ale jen 90 dní. Haglinová, která po vyhazovu ze školy pracovala ve striptýzovém baru, se u soudu bránila, že oběť je ona.

Vztah, který měla čtyřiadvacetiletá Haglinová s nejmenovaným studentem, rozhodně nebyl žádným jednorázovým úletem. U soudu vyšlo najevo, že s ním měla sex prakticky každý den po celý půl rok. Svému sedmnáctiletému milenci dokonce posílala sexy selfie.

 

Když na jaře skandál vyšel najevo, musela mladá učitelka opustit školství, podle listu Daily Mirror se pak živila coby barová tanečnice ve striptýzovém klubu. U soudu se bránila, že ji mladý student svedl a že ona je v tomto případě oběť. Svá tvrzení dokonce přišla zopakovat do diskusního pořadu v kabelové televizi.

 

Tam tvrdila, že jí student, který nechodil do její třídy, začal posílat zamilovaná psaníčka. "Projevil v nich velkou inteligenci a psal tak vznešená slova, že jsem se jeho pózou nechala úplně ošálit," tvrdila Haglinová v televizi. Student prý využil chvíle, kdy jí neklapal vztah s přítelem a byla zranitelná.

 

GALERIE: Učitelka měla sex se studentem

1
/
5
Zdroj: facebook
Mary Beth Haglin - 1

 

"Zasáhl mě v mou nejslabší chvíli a zneužil toho. Nejprve jsem ho úplně ignorovala, věděl jsem, že je to nelegální a nic jsem nedovolila," uvedla Haglinová. Pak ale po jedné z velkých hádek s bývalým přítelem studentovi odpověděla na zprávu a se studentem navázala sexuální vztah.

 

"Měli jsme sex skoro každý den. V jeho autě, v mém autě, v domě jeho matky, v domě jeho otce," řekla v televizi a vysloužila si zpřísnění obvinění z nevhodného chování vůči studentům na sexuální zneužívání.

 

 

Haglinová tvrdila, že chtěla vztah ukončit, student jí ale začal vyhrožovat. "Když se věci vymknuly kontrole, chtěla jsem to ukončit, ale pak mi řekl, že zapálí sirku a celý můj život spálí," vypověděla bývalá učitelka. Vše vyšlo najevo, když ji se studentem načapal jeho spolužák.

 

Pak skončila ve vazbě, odkud byla druhý den propuštěna na kauci. Hrozily jí až dva roky ve vězení. Soudce Kevin McKeever k ní ale byl milosrdný. Mladou ženu odsoudil na rok do vězení s tím, že po 90 dnech může brány věznice opustit a zbytek trestu se jí změní na podmínku. Ale 10 let bude vedená na seznamu sexuálních deviantů.

 

 

Se svým bývalým milencem ale Haglinová společnou budoucnost rozhodně neplánuje. "Nemám zájem ani chuť se s tou osobou ještě někdy vidět. Nechci, aby mě ještě někdy kontaktoval," řekla televizi KCRG bývalá učitelka angličtiny a španělštiny.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TEMNÁ MINULOST: Učitelku vyrazili ze školy kvůli natáčení porna! Je to smutné, tvrdí

HROZNÉ: Učitelka měla sex se svými nezletilými žáky! Nepochopíte, kam si je vodila

vbo TN.cz