výměna manželek

Souboj špindír: Soňa je snad horší než Věra, píší lidé! ANKETA

Věra a Soňa
Zdroj: TN.cz

Do paměti diváků Výměny manželek se vryla především špindíra Věra, která si nečistila zuby, nemyla se a se svými dvěma dcerami a manželem žila na ubytovně, kde byla všude špína. Ani děti neměly základní hygienické návyky a nepoužívaly na záchodě toaletní papír. Po středečním odvysílání dalšího dílu Výměny je však Věře v patách Soňa, která v bytě měla nepořádek a hygiena jí taky nic neříkala.

Už jsou to téměř čtyři roky, kdy v jednom z dílů Výměny manželek mohli diváci sledovat domácnost, ve které žila Věra, její partner a dvě dcery. Všichni žili v pokoji na ubytovně v Pohořelicích, kde byla všude plíseň. Rodina neměla ani funkční pračku.

 

Jejich pokoj byl velmi zakouřený, jelikož Věra kouřila jednu cigaretu za druhou. Také si nečistila zuby, jelikož tvrdila, že jí z toho pak bolí dásně. Z toho byl v šoku náhradní manžel, který si myslel, že si jen zapomněla na těch deset dní kartáček zabalit sebou. Měla také brát každý den několik prášků, protože jí zuby kvůli zanedbání pořádně bolely.

 

Hygienu nedodržovaly ani její dvě dcery. Celá rodina se pak myla pouze jednou týdně a na záchodě nepoužívala toaletní papír. Diváci nechápali, jak takhle můžou žít a na rodinu jen tak nezapomněli. Jenže ve středeční Výměně manželek se objevila Soňa, která by Věře mohla podle nich konkurovat. "Tady ta a ta Věra, co tam kdysi byla. jak měla dvě holčičky, kouřili v bytě, neumývali se, si můžou podat ruce," napsala Zuzi na facebook. 

 

 

Soňa měla podle Milady, která v její rodině strávila deset dní, v bytě pavučiny, všude bylo zatuchlo a neuklizeno. Soňa přitom manželovi Milady tvrdila, že po sobě žádný nepořádek nenechala a v jejím bytě je určitě uklizeno.

 

Milada byla však v šoku i z dalších věcí, které se snažila po dobu pobytu napravit. Vyčistila například záchod, který byl podle ní otřesný, a bylo to to nejhorší, co tam zažila. Nepochopitelná byla také díra ve zdi, kterou rodina ucpala použitými špinavými kalhotkami.

 

GALERIE: Věra a Soňa z Výměny manželek

1
/
10
Zdroj: TN.cz
Věra z Výměny manželek

 

Soňa se stejně jako Věra nemyla a nečistila si zuby, takže jí prý páchlo z pusy, což nemohl vystát náhradní manžel Pavel. Soňa pak měla tvrdit, že má zánět zubů. "Jen se vymlouvají. Tohle přesně tvrdila i špindíra Věra," napsala na facebook Michaela. Pavlovi také vadilo, že Soňa pořád smrděla. Nemyly se však ani její děti. "Koupací" den totiž u nich probíhal jen ve středu a v neděli.

 

Anketa

Věra versus Soňa: Která z nich je větší špindíra?

Hlasovalo 1868 lidí.

 

V rodině se také nevařilo, jedlo se především z konzerv. Děti nepoužívaly ani talíře, jelikož jejich mamince vadilo, že by to pak musela umývat. Milada dále uvedla, že si myslí, že se děti jezdily každý den raději stravovat ke své babičce, a to nejen na snídani, ale i na večeři. Ke konci středeční Výměny se děti Soni svěřily, že jejich maminka pořád křičí a během deseti dnů si užily klid s náhradní maminkou.

 

"Obluda s IQ houpacího koně, všechno jen ne matka v domácnosti. Když vidím, co za trosky vychovává děti, vůbec se nedivím, že jsou plné dětské domovy. Chudáci děti, tohle není život, to je očistec," uvedla divačka paní Irča.

reg TN.cz