peprný slovník

Starosta Pavel Novotný (ODS) vítá občánky: Š*kání, p*del...

Starosta Novotný na vítání občánků v Řeporyjích
Zdroj: Twitter, Pavel Novotný
Pavel Novotný si se svým slovníkem nedělá těžkou hlavu
Téma:

Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) si se svým slovníkem evidentně nedělá těžkou hlavu - vítání občánků okomentoval pořádně peprnými slovy. "Hodně se tu š*ká, to je dobře," pochvaloval si hojný počet novorozenců v Řeporyjích.

Pavel Novotný (ODS) znovu šokoval. Jakožto starosta městské části Praha-Řeporyje se zhostil vítání občánků. Fotografii z události pak sdílel na twitteru a zvolil ve svém popisku opravdu peprné výrazy.

 

 

"Vítám občánky. Hodně se tu š*ká, to je dobře," okomentoval událost. Vyjádřil tím svou spokojenost nad hojným počtem nových přírůstků v městské části - přivítal totiž hned 14 novorozených miminek.

 

Nezůstal ale jen u š*kání. "Jsou to šťastné děti, že budou vyrůstat v Řeporyjích a ne v nějaké p*deli," napsal svérázný starosta.

 

 

Zatímco některé lidi svým otevřeným a poněkud neobvyklým vyjádřením pobavil, jiní v komentářích nešetřili kritikou. "Ten člověk prostě dokazuje, že průměrné dno mu nestačí, musí hloubeji s ještě větší špínou," vzkázal Novotnému pan Jiří.

 

Pro úplnost doplňujeme, že přímo k malým občánkům volil starosta Novotný jemnější slovník. Celý jeho projev si můžete přečíst v galerii:

 

GALERIE: Projev starosty Pavla Novotného při vítání občánků

1
/
4
Zdroj: Twitter, @pavelnovotnak
Projev starosty Pavla Novotného k občánkům Řeporyjí - 1

sei TN.cz