Záhadné úmrtí

U Lázní Bělohrad našli na poli mrtvolu, kousek od místa masakru

V pondělí odpoledne našel náhodný kolemjdoucí v poli u města Lázně Bělohrad mrtvolu ve značném stádiu rozkladu. Tělo se mělo najít jen přibližně půl kilometru od místa, kde policisté od neděle vyšetřují trojnásobnou vraždu.

Nález těla potvrdila v pondělí večer mluvčí královéhradeckých policistů Iva Kormošová. "Dnes po poledni nalezl náhodný chodec v kukuřičném poli u města Lázně Bělohrad tělo ve značném stádiu rozkladu," potvrdila policejní mluvčí.

 

Tělo mělo ležet mezi částí města Lázně Bělohrad Horní Nová Ves a obcí Lány. Totožnost zemřelého policisté na místě zjistit nedokázali. Příčiny úmrtí má odhalit nařízená soudní pitva.

 

V Lázních Bělohrad vyšetřují policisté od neděle případ trojnásobné vraždy. V neděli po sedmé hodině ráno našel muž v jednom z domů v části města Prostřední Nová Ves tělo své pětapadesátileté matky, devětadvacetileté sestry a jejího dvouletého syna. V domě zadrželi policisté přítele mladší ženy.

 

Ten byl pod vlivem drog a policistům zdemoloval na jičínské služebně dvě cely, ve kterých poškodil bezpečnostní kameru, rozmlátil zářivky a v jednom případě také záchod. Policisté museli přivolat záchranáře, kteří mu dali injekci na uklidnění a převezli jej do psychiatrické léčebny. Policistům se jej ještě nepodařilo vyslechnout a proto jej nemohli ani obvinit.

 

 

Lidské tělo ve značném stádiu rozkladu se našlo také v sobotu u Máslovic nedaleko Prahy. Tělo leželo ve velmi špatně přístupném terénu a mohlo tam být i dvacet let. Na místě vedle policistů zasahoval také soudní lékař. Totožnost zemřelého snad odhalí soudní pitva.
 

VIDEO: Nález těla u Máslovic

vbo TN.cz